Майже 500 автомобілів перебувають біля в’їзду на Керченський міст на території Краснодарського краю Росії. Про це повідомили у російському МНС.
Авто не можуть потрапити в окупований Крим – рух транспорту мостом обмежено через сильний снігопад.
Як зазначає проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії, на півострові у чотирьох регіонах через тривалу негоду вирішили ввести режим загрози надзвичайної ситуації. Через негоду, за інформацією рятувальників, зранку рух через Керченський міст було закрито з обох сторін.
За даними Укргідрометцентру, у суботу, 20 лютого, у Криму без опадів, вітряно. Температура вночі – -11…-13 градусів, вдень – -1…+1.
Окупація та анексія Криму Росією
У лютому 2014 року в Криму з'являлися озброєні люди в формі без розпізнавальних знаків, які захопили будівлю Верховної Ради Криму, Сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу, інші стратегічні об'єкти, а також блокували дії українських військ. Російська влада спочатку відмовлялася визнавати, що ці озброєні люди є військовослужбовцями російської армії. Пізніше президент Росії Володимир Путін визнав, що це були російські військові.
16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся не визнаний більшістю країн світу «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.
Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.
Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції.
Росія заперечує анексію півострова та називає це «відновленням історичної справедливості».
Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.