Росія не пробачить жодного кіберудару проти себе і нікого не боїться. Про це у Німеччині заявив спеціальний представник президента Росії з питань міжнародного співробітництва у царині інформаційної безпеки, надзвичайний і повноважений посол Російської Федерації Андрій Крутських.
На що ми розраховуємо? Ми всі хочемо померти? Хіба ми не хочемо сьогодні ввечері випити?
Заява прозвучала під час організованої урядом Росії конференції з питань інформаційної безпеки у Гарміш-Партенкірхені.
Відповідно до оприлюдненого онлайн розкладу конференції, на події не представлені європейські уряди. Учасниками переважно є представники російських та західних компаній, освітніх та аналітичних установ.
«На що ми розраховуємо? Ми всі хочемо померти? Хіба ми не хочемо сьогодні ввечері випити під час прийняття тут у Гарміші?», – запитав присутніх спецпредставник Путіна.
Сполучені Штати та Великобританія в понеділок звинуватили хакерів, яких підтримує російський уряд, в тому, що вони заразили комп’ютерні роутери у світі в рамках своєї кампанії з кібершпигунства, спрямованої проти урядових установ, бізнесу та операторів критично важливої інфраструктури, повідомляє Reuters.
Ми нікого не боїмося, і кажемо це не через нахабство. Але ми не пробачимо жодного кіберудару
Посадовці США та Британії поінформували журналістів, що вони планують видати спільне повідомлення про напади проти роутерів, які є ключовою частиною інфраструктури інтернету. В майбутньому цим можуть користуватись з метою проведення наступів.
«Я хочу використати цю нагоду та запевнити усіх, що Росія стала іншою. Ми нікого не боїмося, і кажемо це не через нахабство. Але ми не пробачимо жодного кіберудару. Тому якщо ви бажаєте, ваша маленька моська у Європі, погавкати на російського кіберслона – ми не будемо на це реагувати усно та коментувати кожен випад», – заявив російський чиновник з трибуни у Німеччині.
Крутських відомий запереченням втручання Росії у політичні процеси США. Як повідомляє «РИА Новости» , у лютому Крутських заявляв, що США ніколи не висували до Росії офіційних претензій щодо буцімто втручання у політичні процеси у США (такого висновку дійшли американські спецслужби – ред.) і не надавали доказів такого втручання.
На його рахунку численні яскраві метафори щодо міжнародних відносин. Нещодавно він назвав поведінку США щодо Росії у царині політики щодо кібербезпеки хамською і пообіцяв що за хамство доведеться відповідати.