Міністерство соціальної політики, Національна соціальна сервісна служба України та регіональні департаменти соцзахисту відновлюють програму «Допомога поруч» для забезпечення життєвих потреб переміщених осіб, в першу чергу, з вразливих категорій. Про це повідомляє у фейсбуці Міністерство оборони.
«Ми зараз швидко трансформуємо програму «Допомога поруч», яка у нас працювала під час жорстких карантинних обмежень для вразливих категорій осіб. Змінюємо її з урахуванням потреб людей при переміщенні. Департаменти соціального захисту оперативно збиратимуть потреби людей за категоріями: розміщення, транспортування, продукти харчування, засоби гігієни та індивідуального захисту, ліки, технічні засоби реабілітації та інші. Також області інформуватимуть про наявні ресурси для задоволення цих потреб. Таким чином у нас, з одного боку, будуть потреби, з іншого – ресурси для їх задоволення. До програми зараз мобілізуємо допомогу всіх донорів, благодійників, громадських організацій, які готові долучитись, гуманітарну допомогу, щоб надати підтримку якомога більшій кількості людей», – повідомила Марина Лазебна, міністр соціальної політики України.
Вона також додала, що вже висловили готовність спільно працювати в рамках програми «Допомога поруч» Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, Український фонд миру, ГО «Право на здоров’я», посольство США в Україні, українська мережа за права дітей, посольство Словаччини та долучаються багато інших.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Заступниця міністра оборони: Біля Димеру та Іванкова на північ від Києва ведеться бій з росіянамиВ Україні введено воєнний стан після нового вторгнення Росії. О 5-й ранку 24 лютого президент Росії Володимир Путін заявив про початок спецоперації на Донбасі після звернення про військову допомогу з боку угруповань «ДНР»/«ЛНР», які він перед тим «визнав».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Мелітополі йдуть бої з російськими військами – Запорізька ОДАПопри пряме вторгнення, Кремль заперечує наміри окупації України.
Російські офіційні відомства майже не коментують ситуацію навколо вторгнення, не реагуючи на заяви української сторони про можливі втрати серед російських військових і захоплення кількох російських військовослужбовців у полон.
24 лютого Кремль повторив попередню заяву Путіна про те, що метою вторгнення є «демілітаризація і денацифікація України».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Війна Росії проти України. Відсіч. Усі новини на цей час