Ректору Московської духовної академії заборонили в’їзд в Україну – ДПСУ

Заборона діятиме щонайменше до 2021 року, заявили прикордонники

Ректорові Московської духовної академії архієпископу РПЦ Амвросію на три роки заборонили в’їзд в Україну, повідомляє Державна прикордонна служба.

За повідомленням, 7 листопада він намагався в’їхати до України, але його не пропустили.

У деяких ЗМІ з’явилась інформація про те, що ректор Московської духовної академії архієпископ Амвросій, якого 7 листопада не пропустили в аеропорту «Жуляни» до України, нібито днем пізніше все таки перетнув кордон, прилетівши іншим авіарейсом. Офіційно повідомляємо, що ця інформація є фейковою та не відповідає дійсності… Щонайменше до 2021 року потрапити до України він не зможе», – йдеться в повідомленні.

8 листопада Державна прикордонна служба підтвердила Радіо Свобода, що відмовила у в’їзді в Україну ректору Московської духовної академії, архієпископу Російської православної церкви Амвросію, зокрема через те, що він не зміг підтвердити мету свого візиту в Україну.

У своєму телеграм-каналі архієпископ Амвросій назвав причину відмови у в’їзді «відверто надуманою», оскільки він мав запрошення від ректора Київської духовної академії.

Російський священик розповів, що приїхав до Києва 7 листопада для участі в богослужіннях, однак його затримали на пропускному пункті в аеропорту. У підрозділі прикордонної служби України з ним поговорили, після чого відмовили у в'їзді.

НА ТЕМУ ПОМІСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ:

Андріївська церква в Києві, яку передали в безоплатне користування Вселенському патріархату. Церква збудована в 1747–1762 роках

Порошенко і Варфоломій підписали угоду про співпрацю між Україною та Вселенським патріархатом

Ми вимагаємо, щоб РПЦ не ховалася в Україні під назвою «українська» – Філарет

Усі православні архієреї в Україні є архієреями Вселенського престолу – архієпископ Йов

Томос від патріарха Варфоломія: тепер слово за церквами України

Росія після томосу для України: вона, як і Путін, піде самотньо

Вселенський патріарх Варфоломій I під час вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду в Україні 1932–33 років. Київ, 26 липня 2008 року

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!