Збірна Франції розгромила ісландців і вийшла у півфінал Євро-2016

Матч Франція-Ісландія, 3 липня

Збірна Франції у матчі чвертьфіналу чемпіонату Європи з футболу здобула перемогу над збірною Ісландії і, таким чином, вийшла до півфіналу Євро-2016. Матч закінчився рахунком 5:2.

Вже у першому таймі французи забили ісландцям 4 голи. На 12-й хвилині рахунок відкрив нападник збірної Франції Олів’є Жиру, він же забив ісландцям п’ятий гол на 59-й хвилині. Ще три голи у першому таймі забили Поль Погба (19-та хвилина), Дімітрі Пає (43) та Антуан Грізманн (45).

Ісландці ж забили свої обидва голи у другому таймі: на 56-й хвилині французам забив Колбейн Сігторссон, на 86-й – Теодор Б’ярнасон.

Підсумок цього футбольного поєдинку до кінця сформував останню пару півфіналу Євро-2016. 7 липня Франція зіграє з Німеччиною, Португалія та Уельс зустрінуться на матчі 6 липня.