Збірна України з футболу програла команді Польщі у Варшаві

Головний тренер збірної України Сергій Ребров

Збірна України з футболу, яка готується до участі в чемпіонаті Європи, у товариському матчі у Варшаві поступилася команді Польщі, яка також візьме участь у Євро-2024.

Уже в перші пів години гри команда Сергія Реброва пропустила тричі – на 11-й хвилині відзначився Себастьян Валюкевич, на 16-й – Пйотр Зелінський, на 30-й – Тарас Романчук.

До кінця першого тайму українці спромоглися один м’яч відіграти – на 41-й хвилині забив Артем Довбик.

Рахунок 3:1 на користь господарів залишився незмінним і після другого тайму.

Це вже друга контрольна гра «синьо-жовтих» на стадії підготовки до Євро-2024. 3 червня українці зіграли внічию 0:0 зі збірною Німеччини.

Останній запланований цього місяця товариський поєдинок команда України проведе 11 червня зі збірною Молдови.

На чемпіонаті Європи українці стартують 17 червня матчем із командою Румунії, 21 червня зіграють зі словаками, 26 червня – з бельгійцями.