Євро-2024: збірна України здобула вольову перемогу над Словаччиною

Роман Яремчук

Збірна України провела свій другий поєдинок на чемпіонаті Європи, який приймає Німеччина. У матчі з командою Словаччини підопічні Сергія Реброва здобули вольову перемогу – 2:1.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою словаків – на 17-й хвилині Іван Шранц вдало зіграв головою.

По перерві українці змогли відновити рівновагу – на 54-й хвилині фланговий простріл Олександра Зінченка замкнув Микола Шапаренко.

На 80-й хвилині Шапаренко став автором результативної передачі – після його навісу тонко у штрафному майданчику зіграв Роман Яремчук, перегравши голкіпера словаків Мартіна Дубравку.

Після двох матчів українці та словаки мають по три очки. Стільки ж має команда Румунії, яка завтра о 22:00 гратиме з бельгійцями – ця збірна після стартового туру очок не має.