Говорить професор Малфілд: “Насамперед до цього підключиться фламандський уряд Бельгії, який має наразі дві можливості для співпраці. Цим займається департамент міжнародних відносин, котрий здатний забезпечити закордонних студентів стипендією для стажування протягом одного року. Але він вибірково може надавати стипендію і надалі для здібних і талановитих студентів. І навпаки, фламандський департамент з міжнародних відносин буде фінансувати бельгійських науковців в Україні”.
Професор Малфілд розповіла, що лювенський університет налагодив добрі стосунки з дніпропетровським університетом. А з держав колишнього СРСР вже на потоці обмін студентів лювенського університету з російськими університетами. Цей обмін фінансує бельгійська пивна броварня ”Стела артуа”. ”Стелла артуа” також добре розвернулася в Чернігові, розповідала пані професор Малфлід, тому лювенський університет буде звертатись до керівництва найбагатшої бельгійської броварні спонсорувати навчання і українських студентів у Лювені.
В колоквіумі про перспективи студентських обмінів між Україною і Бельгією взяли участь професори славістики лювенського, антверпенського і гентського університетів, представники українського посольства в Бельгії та чотири студенти Львівського католицького університету. Вони стажуються в Лювені на кошти свого університету.
Під кінець зустрічі українські студенти поставили вченим дамам і мужам Лювена та українським дипломатам досить казусне запитання. Мовляв, ми вдосконалюємо навчання у Лювені, а тим часом диплом львівського католицького університету досі не визнає українське Міністерство освіти. Після такої заяви українських студентів запала гоголівська мертва тиша.