Доступність посилання

Балерина Ольга Гілл із Сан-Франциско: як реалізувати себе в житті, будучи багатодітною мамою


Фото із Facebook-сторінки Ольги Гілл
Фото із Facebook-сторінки Ольги Гілл

Сьогодні Ольга Гілл – мама семи дітей, блогер, професійна балерина, фотограф і креативний директор онлайн-платформи для сімей Living Notes.

Ольга виїхала до Сполучених Штатів з України два десятки років тому та зараз проживає з сім’єю в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Ольга запрошує в свій маленький світ людей звідусіль: у соціальній мережі Instagram за її життям стежить більше 330 тисяч підписників.

Багатьох цікавить, як жінці вдається грати стільки ролей і справлятися з таким масштабом обов’язків. «Голос Америки» спробував з’ясувати це в розмові з Ольгою. В інтерв’ю також обговорили питання дистанційного навчання школярів, стереотипи щодо багатодітних сімей і життя у великому місті.

Ексклюзивне інтерв’ю «Голосу Америки» з Ольгою Гілл входить до серії «Українці – історії успіху».

Еміграція та знайомство з майбутнім чоловіком

Ольга приїхала в США у 17-річному віці з наміром оволодіти новими техніками танцю, які тільки зараз починають з’являтися в Європі, та побудувати кар’єру професійної балерини. Незважаючи на перешкоди, які виникли одразу після приїзду, вона вирішила залишитися в Штатах і докласти зусиль, щоб досягти своїх цілей і реалізувати свої бажання:

«Я пробила собі дорогу. Це було дуже складно, але зараз я думаю, що ці перші роки, якими б важким вони не були, стали найкращими, щоб налаштувати мене на шлях, яким я йду зараз», – говорить Ольга.

«В Україні та Східній Європі загалом для людини все розплановано: ти йдеш у школу, потім в університет і так далі. Якщо випадаєш із цього потоку, стає важко вписатися. Тому в мене був вибір – або повернутися в Україну і спробувати «вписатися» не реалізувавши себе, або пробиватися і робити те, чого справді бажала. Я вибрала останнє, і це спонукало мене рухатися вперед».

Ольга зустріла свого майбутнього чоловіка в університетському коридорі через чотири роки після свого приїзду в Штати. Пізніше їх поставили в пару в танцювальній команді університету через те, що вони підходили одне одному за зростом. Так вони почали краще пізнавати одне одного.

Невдовзі після того Ользі потрібно було повертатися в Нью-Йорк, і Джастін повинен був діяти швидко. Він освідчився, і жінка прийняла пропозицію: «Все трапилося дуже швидко. Від дня, коли ми познайомилися, до дня нашого одруження пройшло тільки чотири місяці. Це було швидко, але точно правильно».

Ролі

Майже все життя Ольги та її сім’ї – як на долоні для тих, хто стежить за нею на Instagram. У блозі жінка пише про свої почуття як мами, передає значні моменти життя її родини, показує напрямки своєї роботи. Лише одна сфера її життя захована від людських очей – це танцювальна діяльність: «Я так багато ділюся своїм життям як блогер і креативний директор, що хочу мати щось, що буде моє приватне. Тому намагаюся зберігати цю приватність, наскільки можливо».

Ольга підтримує танцювальну техніку, проте працює виключно як фрілансер. Вона роками була зв’язана контрактами, які, серед іншого, не забезпечували правом на декретну відпустку, а фрілансерська діяльність дає їй певну свободу і контроль над власними рішеннями.

Крім того, жінка намагається зробити плавний перехід від активної діяльності через вік (цього року Ользі виповнилося 37) і намагається не перевантажувати себе. Проте зауважує: «Я люблю танці. Це те, що завжди буде зі мною, те, без чого я не можу існувати. Іноді під час сезону, коли мені доводиться багато виступати, я відчуваю втому і хочу покінчити з цим. Але минає тиждень-два – і я знову хочу повернутися».

{русский ниже: упражнения} 💛Pregnancy exercise: important points to remember📝 A new blospost is coming up with some of my favorite exercises to do that can be done anywhere, but I wanted to share a couple of things that I think are so important to remember, per your questions today ( THANK YOU for such a great response to IG stories!) Fill in on what you found to be important as well! Good advice is always a good idea! 📝Safety notes: 📌 keeping exercise at low impact and avoiding overheating, especially so during the first trimester while some of the most important development is happening. 📌 never exercising to the point of exhaustion - if talking is difficult, it's a sign of doing too much. 📌low placenta ( both low-laying and placenta previa) are contraindications for exercise - don't risk it 📌yoga is a fantastic way to keep exercise up during pregnancy, if done with caution - avoiding balancing poses, no laying-on-the-back during second trimester and after and avoiding overstretching (which is very easy to do at the end of pregnancy) 📝HOW MUCH TO EXERCISE during each trimester: 📌first of all, clearing with the doctor that it's ok to exercise ( no hidden pregnancy-induced issues) is essential. 📌in my opinion, LISTENING to the body is extremely important. For me, continuing my regular activity during the first trimester meant loosing the pregnancies. My body couldn't handle too much stress: pregnancy and exercise are both stress. I have to seriously cut down on activity and let the body adjust. 📌once I feel that my body is handling the pregnancy well, I SLOWLY and gradually increase activity over the course of the second trimester until I bring it to a typical, but slightly lower, level. 📌staying seriously in-tune with the body during the last trimester is also very important. Both, overdoing and under-exercising, can cause issues with preterm labour for different reasons. This time around I had to make adjustments in my typical routine to keep balance. Every pregnancy is different and there is no way to predict how the body will react before hand - listening to body queues is essential. What do you, guys, have to add? 👇🏻👇🏻

Допис, поширений livingnotes 🔸 olya hill (@livingnotes)

Онлайн бізнес і блог

Свій блог Living Notes Ольга розпочала в далекому 2007 році, коли тільки з’являлися перші блоги і ще не існувало WordPress чи Instagram. Тоді це був її особистий онлайн-щоденник, у якому вона писала про свій досвід, поки очікувала третю дитину. У той час сім’я ще жила в Нью-Йорку.

На певному етапі її чоловік, експерт із маркетингу, вирішив застосувати певні техніки реклами і протестувати їх на речах, які робила Ольга. У процесі жінка перебрала на себе роль креативного директора. Зі свого досвіду жінка знала, як важко вибирати товари для дітей, коли нема достатньо інформації, але є засилля продуктів. Вона вирішила скласти своєрідний путівник для батьків, якого не вистачало їм, коли вони готувалися до появи їхнього первістка. Ольга почала виставляти інформацію про різні товари для дітей, які були корисними для неї самої, і отримувала позитивну реакцію від своєї аудиторії. З часом цей напрямок розширили, і зараз проводять дослідження ринку в США та Східній Європі.

Justin's view right before we met up at the end of the day 😉 Multitasking in all ways possible - answering emails, overseeing and finishing projects and listening to the Hypnobabies course, all at the same time. First time using my new @sudiosweden headphones. I usually go for the small headphones but Justin's been a big fan of the larger headset lately, so naturally, like a proper wife I stole them from him 🤗 Caring is sharing, right? #sudiosweden #sudio #sudiomoments #partner #life #marriage #family #working #workingonthego /////// #tbt к понедельнику, потому что скучаю🤗 Фото-перспектив мужа, момент, перед тем, как мы встретились вечером для кофе 😉Делаю все и сразу: отвечаю на емайлы, проверяю последние отчеты и слушаю курс Гипнородов (последнее нужно делать совсем иначе, если делать правильно - у меня просто времени нет делать иначе 🤗) Я обычно использую наушники-невидимки, но Джастин такой фанат настоящих, что я, как примерная жена, конечно даже их стащила 🤗, а фото - это его вещь/док 😹 #охсупружество #😉 Любовь - это значит делиться, правильно же? 😹 #жизнь #моментынапамять #семья #работа #жизньнаходу #работа #sf #жена #любовь

Допис, поширений livingnotes 🔸 olya hill (@livingnotes)

Приклад для наслідування і об’єкт критики

Ольга вважає себе щасливою через те, що має дуже доброзичливу аудиторію. Блог на Instagram сприймає як спосіб єднання з людьми і щось дуже особисте: «Я справді багато ділюся, але це частково тому, що розпочала блог багато років тому, ділячись своїми роздумами. Моя мета – донести послання, яке я б сама хотіла почути на певному етапі свого життя. Якщо б я могла повернутися до себе 20-річної, зробила б деякі речі по-іншому. І якщо мої роздуми, знахідки яким-небудь чином допомагають іншим – я щаслива».

Багато людей справді тепло відгукуються на дописи Ольги, діляться власними думками і досвідом. Тим не менш трапляється і критика, не завжди обґрунтована та конструктивна. «Був час, – згадує Ольга, – коли негативні відгуки людей були дуже болісними для мене, особливо якщо я ділилася чимось дуже особистим, як, наприклад, історією моєї другої донечки, яка народилася передчасно. Багато людей запитувало мене про це, а я вагалася, чи розповідати. Але в якийсь момент зважилася, і певним чином це було зцілення – писати про свої переживання. Хоча було дуже болісно повертатися в спогадах у той час, але разом із тим, я звільнилася від цього, стало значно легше».

Проте багато людей не розуміло жінку, і деякі відгуки були жорстокими. Ольга болісно це сприймала. Водночас тисячі інших людей надсилали коментарі та повідомлення, в яких писали, що пережили подібне, але не знали, що ще хтось проходив через таке: «Ось чому варто ділитися пережитим – тому що це допомагає комусь іншому пройти через подібне. Як це був момент зцілення для мене, так само це було для когось іншого».

Найскладнішим завданням для Ольги при побудові її онлайн бізнесу було навчитися не звертати уваги на негатив. «Більшість людей, які займаються такою діяльністю, – зауважує жінка, – приходять у цю сферу з великим бажанням ділитися. І це важко, коли тебе починають критикувати або шукати суперечки з тобою».

Ольга радить прийняти факт, що завжди буде хтось, кому не подобатиметься те, що ти говориш чи робиш: «І це нормально – ти не мусиш подобатися всім. Головне завдання – не дозволити негативним коментарям зупинити тебе в тому, що ти робиш. У мене було кілька моментів за ці роки, коли я хотіли перестати ділитися. Але тоді хтось сказав мені: «Ти знаєш, 98% людей люблять те, що ти говориш. Решта два відсотки не вартують твоєї уваги». І це мене переконало».

{русский ниже} Something been on my mind for a while I want to touch on. Beauty. I come from a country where expectations for female beauty are extremely high. But not just that: the beauty "standard" is very tightly woven with a worth of a woman. I mentioned this once before, a while back, but such thing as an understanding that "husband will leave because HER appearance changed after giving birth" is a common place. The thinner the woman is, the more beautiful she is considered to be. But what's more unsettling is that not only men think this is a perfectly acceptable position, women support that too. That's sad. Very sad. Then I live in a country of a polar opposite - yes, plastic surgery is at bloom in Hollywood, but Hollywood is not all of the America. But here there is another issue that thin women run into - they are criticized for "not being "REAL women"", for not being healthy, etc. Aren't we better then that? Can't we just ACCEPT that EVERY body IS beautiful in its own shape? A person with a larger frame is NOT necessarily unhealthy. Not at all. I know plenty of women who are athletic and their health is in full bloom, but who just will never be a fragile little pixie. And then I know the other ones who appear to be in perfect health, model-like shape ( although I hate that term - models DO come in all shapes and sizes and we have made a big progress in the recent years ) and who struggle every day. I look at my girls and deep between the layers of my heart there is fear for them. I want them to continue to think they are just as beautiful 10,20,40 years from today as they think of themselves now when they dress up as princesses. I hope that we - our generation of mothers and parents - can teach our little now, but future men to value a lot more then the outer shell and/or ability to clean,cook,serve. In no way am I proposing that caring for the body must stop - no. The body is sacred and caring for it is a sacred responsibility every one has. But I strive, and hope we all will, to shift the perception of beauty from a Barbie-doll to a real, authentic, beautiful creations each and everyone one of us is. Creations that come in all shapes, 👇🏻

Допис, поширений livingnotes 🔸 olya hill (@livingnotes)

Баланс професійного та особистого життя, або як усе встигнути

Ольга згадує, що найбільшим її страхом була думка про те, що вона не зможе продовжувати займатися улюбленою діяльністю, якщо матиме сім’ю: «Пам’ятаю, після народження мого першого сина, коли йому було чотири місяці, моя мама приїхала відвідати мене, і я показувала їй записи зі своїх виступів. Я тоді не мала контрактів чи стабільної роботи, тільки відвідувала танцювальні заняття. Це був такий етап – стала матір’ю, а всі говорять, що коли народиш дитину, потрібно залишати роботу.

Я почала плакати, і моя мама запитала: «Чому ти плачеш?» А вона взагалі не сприймала танці як справжню роботу, тільки як діяльність для загального розвитку. Проте тоді сказала: «Чому ти плачеш? Просто йди і роби. Ти все ще можеш це робити. Ти можеш брати дитину з собою». І почути це від неї стало тим поштовхом, якого я потребувала».

Ольга продовжувала працювати, беручи дітей із собою. Чоловік весь день перебував на роботі, і нікого з родичів не було поруч, щоб допомогти, тому покладалася лише на себе. У студії завжди був хтось, хто міг подивитися за дітьми. «Діти завжди були зі мною, і це дало мені можливість продовжувати займатися танцювальною діяльністю, – зізнається Ольга. – Вони завжди мали іграшки, єдине, що їм потрібно було поводитися тихіше. Те, що вони мали змогу перебувати в різних середовищах, підтримувало їхнє зацікавлення. А після закінчення роботи я віддавала весь час дітям, робила з ними те, чого потребували вони. Таким чином ми зберігали баланс. Те, що мої найстарші діти навчилися цьому, надзвичайно допомогло мені з усіма іншими».

З часом робочий графік Ольги та її чоловіка ставали гнучкішими, і вони могли водити дітей на позашкільні заняття, під час яких займалися власними справами. У певний момент вони почали будувати команду Living Notes і працювати в офісі/студії. Тепер діти приходять туди з нами, коли в них є час: «І це те, через що нам подобається велике місто: ми можемо планувати їхні заняття достатньо близько одне від одного, щоб нам не доводилося марно втрачати час. Це набагато важче робити в передмісті – ми пробували: потрібно їхати 20 хвилин в одну сторону, 30 хвилин в іншу. Тому жити в місті набагато зручніше», – ділиться Ольга

Пара не користується послугами няні або покоївки. Для Ольги важливо, щоб діти вчилися прибирати за собою: «Ми не закріплюємо за дітьми обов’язки, кожен долучається, як тільки є потреба. Це також формує характер. Мене змалку також вчили прибирати, і це мене навчило завершувати завдання і запевнюватися, що все виконано».

I signed the girls up for "Petite Baker" classes for the spring, so our home smells a LOT like cookies and pastries lately.🤗 They've been trying to adopt some recipes for "no-bake healthy versions" too Here is one of my personal favorites: 1/2 cup of @BobsRedMill almond flour ( I love Bob's Red Mill flours! They have such a great variety of healthy options! Just FYI) 2 cups of pitted dates 1/4 cup cocoa powder teaspoon coconut oil. Turn dates into a paste ( just a fork or food processor works great!), add almond powder, cocoa powder and a dash of coconut oil, roll into balls and voila! You've got some perfect no-bake truffles that are GOOD for you! Do you have favorite almond flour recipes?! I am on a lookout, because these girls are trying EVERY option they come across! #funwithflour #partner #livingnotes #life #kids #cooking #baking #recipe #fun /////// Я зарегистрировала девчонок на курс "Маленькие пекари" на весенний семестр, так что у нас выпечкой пропитаны теперь все стены и подушки, и что-то новое готовится почти каждый день.🤗 Для себя и малышей, я кое-какие рецепты переделала в что-то типа "сыроедческие" - здоровая версия десерта. Один из любимых, который делают минимум теперь раз в неделю: 1/2 стакана миндальной муки ( у меня уже готовая мука @bobsredmill , но можно и самим сделать из бланшированного сухого миндаля, если у вас есть комбайн. Можно заменить на любую другую ореховую муку - я просто люблю миндаль) 2 стакана очищенных от косточек фиников 1/4 стакана пудры какао Чайная ложка кокосового масла Размягчить финики - просто вилкой или в комбайне, я просто вилкой делаю; добавить ореховую муку, какао и кокосовое масло; перемешать и сделать шарики. Можно обмакнуть к какао, кокосовую стружку или орехи, и - вуаля!- шоколадные трюфели за 10 минут! Прекрасно хранятся в морозилке, если до этого их не съедят 😉 Кто ещё любит ореховую муку? Что у вас любимое из блюд? #здоровье #дети #пп #десерт #интересно #просто #легко #сегодня

Допис, поширений livingnotes 🔸 olya hill (@livingnotes)

Школа вдома – особливості дистанційного навчання

До переїзду в Сан-Франциско діти ходили в звичайну школу. Але в цьому місті особлива шкільна система, розповідає Ольга. У той час, як у більшості штатів діти відвідують школи, закріплені за місцем проживання, в Сан-Франциско школа визначається за результатом лотереї. Це обґрунтовується намаганням надати якісне навчання для всіх дітей у місті. Школа обирається автоматично електронною системою на основі тесту, що визначає здібності та зацікавлення дитини.

Для сім’ї Ольги ця система зовсім не підходила: «Оскільки всі наші діти мали різні зацікавлення, за результатами лотереї вони потрапили до різних шкіл по всьому місту. Мені довелося б витрачати 40 хвилин, щоб дістатися від однієї школи до іншої – це було б неможливо. Плюс стрес від того, що діти розділені».

{русский ниже - ОБЯЗАТЕЛЬНО прочитайте} Friends - this post is most likely more relevant to my Russian-speaking readers, but I'm going to post this in both languages just in case if someone is interested. I have shockingly discovered - just barely - that many women in Eastern Europe get ultrasound during pregnancy as often as EVERY TWO WEEKS for the duration of an ENTIRE pregnancy for NO medical reason, (15-16 ultrasounds is typical for many 😱) but just because they simply can walk into an ultrasound office and request one ( there is no need to have a doctor's note for an ultrasound: for as long as you pay, you can have Ultrasound every day if you wish), and it makes them feel "good", "safe", etc about the pregnancy. My hair is standing on ends right now and I think all my American mommy-friends will have a similar feeling : NO MEDICAL REASON for all of this. While complete safety of ultrasounds is still questioned, the benefits of getting the routine anatomical scans and additional scanning as needed and directed by a medical professional HEAVILY outway the risks, getting the ultrasounds every other week "just because I can" is , to say the least, simply irresponsible. Below is a list of studies on ultrasound effects during pregnancy and it's excess, including statements from CDC and FDA in regards to "recreational" ultrasound safety. Please, be responsible 💖 Research and statements on ultrasound 🔹Ang, E.S., Jr., et al. 2006. Prenatal exposure to ultrasound waves impacts neuronal migration in mice. PNAS 103(34): 12903–10. www.pnas.org/cgi/content/abstract/103/34/12903?maxtoshow. Accessed 11 Aug 2006 🔹Rados, Carol. 2004. FDA Cautions Against Ultrasound “Keepsake” Images. FDA Consumer Magazine. www.fda.gov/fdac/features/2004/104_images.html. Accessed 11 Sep 2005. [Editor’s note: See Avoid Fetal “Keepsake” Images, Heartbeat Monitors. 🔹Samuel, Eugenie. 2001. Fetuses can hear ultrasound examinations. New Scientist. www.newscientist.com/article/dn1639-fetuses-can-hear-ultrasound-examinations-.html. Accessed 11 May 2006 🔹Miller, M.W., et al. 2002. Hyperthermic teratogenicity, thermal dose and diagnostic ultrasound during pregnancy: 👇🏻

Допис, поширений livingnotes 🔸 olya hill (@livingnotes)

Альтернативою стало дистанційне навчання. Спочатку Ольга дуже недовірливо ставилася до цієї ідеї, але побачивши на власні очі, як працює система і які результати дає, зараз виступає прихильницею:

«Це навчання вдома. Система тестує знання дитини, визначає її слабкості, робить там більший акцент. Вони створюють індивідуальні уроки для кожного учня і підштовхують їх до подальшого розвитку. Школа також дозволяє дітям, якщо вони проявляють інтерес у певних сферах, заглиблюватися в те, що їх цікавить, і прогресувати в тому напрямку. Кожен урок спланований, у дітей є вчителі на кожен предмет і контрольні роботи кожного дня. Багато уроків проходить через Skype, один-на-один із учителем».

Діти також спілкуються між собою та зустрічаються з однолітками, які проживають близько, працюють над спільними проектами. У Сан-Франциско, через особливість шкільної системи, багато дітей навчається вдома, бо в їхніх сім’ях подібні ситуації, розповідає Ольга.

Ольга бачить, що діти отримують знання, і це найважливіше для неї. Крім того, такий спосіб навчання дає гнучкість, а це має значення для родини, оскільки діти часто беруть участь у проектах, над якими працюють батьки, як, наприклад, реклама. «Така шкільна система дозволяє нам подорожувати, не відриваючи їх від навчання. Вони також не пропускають школу, навіть якщо хворіють: хворий чи не хворий – школа вдома!», – говорить сміючись Ольга. Іншим плюсом вона вважає гарну підготовку до університету, виховання незалежності та відповідальності в дітях.

Порада для батьків, які хочуть мати більше дітей, але сумніваються

Про стереотипи та упередження щодо багатодітних сімей Ольга знає не з чужого досвіду. «До нашої останньої дитини мої батьки не могли прийняти факту, що в нас велика родина, – зізнається Ольга. – Після другої дитини з кожною наступною ми чули те саме запитання: «Чому більше?»».

Жінка переконана, що нема норми чи стандарту в таких питаннях: «Для деяких людей одна дитина – це все, що їм потрібно. Інші люди мають десять дітей, і вони щасливі. Нема правильної і неправильної відповіді, коли вибираєш, скільки дітей буде в твоїй сім’ї. Не варто рівнятися на інших чи підлаштовуватися під сучасні тренди. Потрібно дослухатися до внутрішнього голосу. Для нас це рішення між чоловіком, жінкою та Богом. Ми знаємо і відчуваємо, що є правильно для кожного з нас».

{РУССКИЙ ниже: продолжение } Archived photo, but one of my favorites! Continuing on with #part4 from our story that you asked about 😉 other parts are here : #livingnotes_HowWeMet ..." I cannot get involved! I can't! He is young, Amanda! Especially for an American! You don't get it! It's going to be another one of those "oh! I don't think I am ready for anything serious... I just want to have fun!" I don't want any "fun"!" Traitors-tears were burning my throat as my head tried to shake off this - what i wanted to call nonsense - coming from my best friend. "I don't want anything AT ALL! I am here just until Christmas and then I'm off! I'll have real life again! I don't need anything of this sort! " - the heat in our small little bedroom was rising. "Oh, I "don't get it?!" - a little hand with a brand new shiny and delicate engagement ring on a ring finger popped up an inch from my nose. "And Matt is the same age! And he is an AMERICAN too! YOU don't get it! You have a GREAT guy that "happened" to come along your way and you are waving him aside! How is this not STUPID?!" A door creaked open : "did I hear my name? What's happening?" - a smiling brunette head made its way through the opening. "Nothing except for the fact that this idiot is too chicken to admit to herself that she has more feelings for a great guy who is head-over-heels in love with her!" - any more and Amanda would burst from the rage that suddenly changed course : " but what are YOU doing this far into the apartment?! Get your head out of the bedroom! You know you are not allowed here!" The door shut with a loud bang . Trying to compose herself, Amanda turned to my chair. "It's never an easy decision and you are right, there is no simple answer to this. But at least give it a try. I just have a feeling that this didn't happen for no reason and I don't think I am wrong" ,- her calm and sincere words pierced deeply into my very wounded heart. My eyes tried to focus on the words of the sentence I was trying to read for the last 20 minutes. Of course she is not wrong. But there is no more strength or desire in my poor heart and entire being to deal with any more of the pain this 👇🏻👇🏻

Допис, поширений livingnotes 🔸 olya hill (@livingnotes)

Якщо пара вирішить, що хоче мати багато дітей, Ольга радить не думати про те, що скажуть люди, так само, як не слухати негативні коментарі та невиправдану критику: «Слухайте тільки себе. Тільки ви знаєте, що ви можете робити».

Жінка також наголошує на тому, що, на її думку, мама повинна бути в змозі утримувати своїх дітей самостійно, оскільки життя непередбачуване: «Ви можете покладатися тільки на себе. Я ніколи не покладалася ні на кого іншого, крім себе. Тому що це мій вибір, моя дитина, і мені потрібно оцінювати власні сили та енергію, щоб мати змогу її ростити».

Опір із боку суспільства Ольга вважає не вартим уваги: «Не кожен повинен мати велику сім’ю, але якщо це правильно для тебе, то це твій вибір. Я ніколи не думала, що в мене буде велика сім’я, але зараз не можу уявити свого життя без будь-кого з них. Так, таке життя має свої труднощі, але воно настільки красиве – спостерігати, як діти спілкуються між собою, бути з ними… Кожен із них є частинкою мене, і разом ми одне ціле. Я б не хотіла, щоб було по-іншому».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG