Футбол: «Динамо» внічию попрощалося з Лігою чемпіонів

Нападникові киян Брауну Ідейє (на фото в білій формі) в засніженому Загребі забити не вдалося
Футболісти київського «Динамо» завершили виступи в Лізі чемпіонів. В останньому матчі групового етапу віце-чемпіони України в Хорватії зіграли внічию з загребським «Динамо» – 1:1.

Зустріч відбулася за несприятливих погодних умов – сильного снігу, який перейшов у зливу. Арбітри навіть переривали гру на 15 хвилин, щоб працівники стадіону «Максимир» зробили помітіншою розмітку футбольного поля.

Гості відкрили рахунок на останніх секундах першого тайму – відзначився Ярмоленко, а за кілька секунд до завершення поєдинку пропустили з пенальті.

Таким чином, київські динамівці набрали 5 очок у 6 матчах і фінішували третіми. Така позиція дає право виступити в лютому в 1/16 фіналу Ліги Європи.

В іншому матчі групи А французький ПСЖ виграв у португальського «Порту» з рахунком 2:1. ПСЖ з 15 очками виграв змагання у квартеті, «Порту» з 13 балами залишився другим.