Американська «Нью-Йорк Таймз» інформує, як у 1990-і роки на дитячих майданчиках Нью-Йорка зникли гойдалки, високі жолоби для ковзання та інші небезпечні ігрові об’єкти. А тим часом вчені замислювалися над тим, чи дійсно так вже необхідний абсолютно безпечний дитячий ігровий майданчик, і експериментували, як Генрі Стерн, з гімнастичним снарядами для дітей під назвою «джунглі» або «мавпячі нетрі». Після наукових спостережень дітей на дитячих майданчиках у Норвегії, Англії та Австралії фахівці виділили шість категорій ризику в іграх дітей: дослідження висоти, подолання страху перед швидкістю, орудування небезпечними інструментами, перебування поряд з небезпечними елементами (вода, вогонь), боротьба чи бійка і самостійні «походи» без догляду дорослих. Найпоширеніша з них – залізання на висоту. Вчені також вважають, що небезпечна гра і поступове звикання дітей до подолання страху лише приносить користь у формуванні послідовної особистості. І це важливо, незважаючи на травми, інколи й зламані кінцівки дітей, бо як же інакше, як зауважує «Нью-Йорк Таймз», без подолання страху немає просування в житті.
Та ж «Нью-Йорк Таймз» інформує, що багато компаній сьогодні вдаються при наймі на роботу, окрім вивчення кримінальних та кредитних історій кандидатів, також до пошуку інформації про них у Google чи в таких соціальних мережах, як LinkedIn. Але, як кажуть правники і правозахисники, під час такого пошуку можна порушити право на приватну таємницю, дізнавшись про те, що законом заборонено дізнаватися під час співбесіди. А тим часом часто он-лайн інформація служить причиною відмови у наймі особи. Бувають і судові позови потерпілих таким чином людей. Особливо прискіпливо вивчають он-лайн інформацію на кандидатів для посад ключового рівня. Часто цим займаються спеціальні фірми (вербувальники, наймачі). Тому вже сьогодні постає проблема правової, моральної, професійної спроможності використання соціальних мереж при зборі інформації та наймі на роботу, «відповідальність менеджерів і наймачів стає вищою, бо потрібно розумно відбирати важливе і неважливе при ухваленні рішення про найм».
А ще «Нью-Йорк Таймз» висвітлює суперечки довкола рішення федерального уряду США закрити 40 відсотків федеральних комп’ютерних центрів у наступні чотири роки. Йдеться не лише про економію бюджетних засобів, а й про модернізацію автоматизованого управління владою і обслуговування громадян. Адже федеральна влада витрачає на рік на інформаційні технології до 80 мільярдів доларів. Тому адміністрація Обами планує закрити до 800 із 2 тисяч комп’ютерних центрів. Влада наслідує у цьому приватні компанії. Вже навіть підраховано, що таким чином федеральні відомства зекономлять до 5 мільярдів доларів на рік. Хоча такі кроки влади викликають соціальні, екологічні й технічні проблеми та опір з боку Конгресу США, все ж процес уже почався. «Доводиться ухвалювати непрості рішення», – кажуть в уряді США.