Голова громадської організації "Койдешлер/Односельці" Ібраїм Воєнний |
(RadioSvoboda.Ua) |
Самозахоплення, спровоковані невиконанням обіцянок
Одне із кримськотатарських самопоселень на околиці Сімферополя |
(RadioSvoboda.Ua) |
Зараз довкола Сімферополя і на Південному узбережжі налічується майже півсотні земельних ділянок, самовільно зайнятих репатріантами, які вимагають від влади виділення землі для будівництва житла. Чиновники ж переважно відмовляються надавати землю, серед іншого аргументуючи тим, що такі акції протесту уже стали бізнесом – землю деякі репатріанти захоплюють, оформлюють, а потім перепродають.
Ібраїм Воєнний каже, що такі факти справді існують і з ними треба боротися: “Нам хотілося б уже конкретно почути від наших кримськотатарських чиновників і з Меджлісу, хто цим займається – поіменно. А ще – хто процес земельних самозахоплень в нашому національному органі контролює?” , — цікавиться Ібраїм Воєнний.
Земельне питання можна вирішити без протестів?
Заступник голови Меджлісу Ремзі Ільясов |
(RadioSvoboda.Ua) |
Водночас Ремзі Ільясов заявив, що зараз є можливість вирішувати земельні проблеми кримських татар і без мітингів: “З одного боку, люди, звичайно, мають право на акції протесту. Але з іншого боку – в Гурзуфі просувається вирішення земельного питання. А загалом у період відпочинку, курортного сезону, якщо немає особливо гострих проблем, то, природньо, від протестів можна й утриматися” , - вважає Ремзі Ільясов.
Матеріали до теми:
Хто фальсифікував ухвалу уряду Криму про надання землі у заповіднику? У Криму відзначили 63-тю річницю депортації кримських татар Земельний скандал у Криму – слід одного з лідерів «регіоналів». Для гольф-клубу земля є, для репатріантів – немає. Як заповідники на інвестиції міняли.