Жителі села бачили...
Місцевий житель з грузинського села Цітелубані розповів Радіо Свобода, що він бачив, як пролетів літак і скинув ракету. «Ми це бачили і чули – тут був сильний шум, і літак після цього повернув назад. Він прилетів з півночі і повернув назад на північ. Я служив в авіації і можу сказати, що це був винищувач. Але точно не можу стверджувати чи це був МІҐ чи СУ. Тут є сумніви. Ракета ж впала між грузинським і осетинським селами.» розповідає він..
Надзвичайний і повноважний посол Росії в Грузії В’ячеслав Коваленко після того, як йому в МЗС Грузії в Тбілісі вручили ноту протесту, сказав, що Росія до цього інциденту не причетна, а «літаки СУ-24 літають по всьому світові», зазначив Коваленко. «Я виключаю, що це може бути з боку Росії. Виключаю! Цього не може бути! ( Журналістка – Чому не може бути?). Тому , що це не в російських інтересах», стверджує російський посол.
І ОБСЄ бачила...
А заступник Головнокомандуючого російськими військово-повітряними силами Анатолій Ноґавіцин у вівторок у Москві заявив перед журналістами: що такого характеру обвинувачення потребують доказів, поки що вони не надані. «Російська сторона заявляє, що таких дій, прольотів, ми не організовували. І не планували.» заявив він.
Заступник міністра оборони Грузії Бату Кутелія, окрім наведення радарних даних цього інциденту, заявив Радіо Свобода, що такого роду ракети можуть використовуватися на літаках МІҐ-29, СУ-30М і СУ-24М. Жодного з цих літаків у військово-повітряних сил Грузії немає, запевняє грузинський міністр.
Місія ОБСЄ в Південній Осетії і миротворці в цьому районі також спостерігали цей інцидент, але даних свого розслідування вони ще не оприлюднили.