Арт-терапія, мовні курси, спортивні заняття, інформаційні сесії, візити до психолога і не тільки. Дозвілля, а заодно компанію в Брюсселі українські біженки шукають, зокрема, у Жіночому клубі, що налічує вже понад сотню учасниць, охочих тримати зв’язок із Батьківщиною й ділитися пережитим досвідом одна з одною.
Ідейна натхненниця й керівниця клубу переконує Радіо Свобода, що жодних гендерних упереджень немає: просто переважна більшість біженців за кордоном – жіночої статі, до того ж, винятково жінки торік прийшли на першу спонтанну зустріч, намагаючись організувати дозвілля своїм дітям. А вдалося врешті й для себе.
Зустрічі в межах клубу безкоштовні, гуртки доступні за пожертви на власний розсуд. За словами керівниці, це необхідно, щоби покривати витрати на оренду приміщень, зокрема. Жіночий клуб українок – волонтерська організація, що цьогоріч стала лауреатом щорічної премії Європарламенту European Citizen’s Prize.
Діліться своїми історіями з нами на сторінках нового проєкту Радіо Свобода «Ти як?». Він про біженців і внутрішніх переселенців, а головне – для них.
Проєкт Радіо Свобода «Ти як?» у соцмережах
https://www.facebook.com/tyiak.ua
https://www.instagram.com/tyiak_ua/
https://t.me/tyiak_ua