Олімпіада: українець Ковбаснюк не фінішував у слаломі

На XXІІІ зимових Олімпійських іграх 22 лютого розіграли комплект нагород серед гірськолижників, у дисципліні «слалом». Лише 60 спортсменів зі 104 учасників змогли фінішувати. Українець Іван Ковбаснюк ще в першій спробі не впорався з перепонами та достроково покинув змагання.

«Золото» здобув Андре Мюрер зі Швеції, який подолав дистанцію за 1 хвилину 38,99 секунди. Другим фінішував Рамон Ценхойзерн з Швейцарії, який відстав від лідера на 0,34 секунди. А «бронзу» здобув австрієць Міхаель Матт.

Збірна України сьогодні ще змагатиметься у жіночій естафеті. Склад команди: Ірина Варвинець, Віта Семеренко, Юлія Джима, Анастасія Меркушина. Поза складом залишилися олімпійські чемпіонки Сочі Валя Семеренко та Олена Підгрушна. Змагання розпочнуться о 13:15 за Києвом.