Азербайджан і підтримувані Вірменією сепаратисти в Нагірному Карабасі домовилися про перемир’я.
У Міністерстві оборони Азербайджану повідомили, що пристали на пропозицію припинення вогню від 12:00 за місцевим часом. Як заявили у відомстві, всі операції з обох боків «припинені».
Фактична влада Нагірного Карабаху підтвердила досягнення угоди про перемир’я.
Ситуація у Нагірному Карабасі різко загострилася у ніч на 2 квітня. І вірменська, і азербайджанська сторона звинуватили одна одну у наступі з застосуванням важкого озброєння. З обох сторін уже загинули, за різними даними, від 40 до 64 людей.
Дипломати із так званої Мінської групи посередників із врегулювання конфлікту – Франції, Росії, США, мають 5 квітня провести засідання у Відні з приводу загострення нагірнокарабаського конфлікту.
Нагірний Карабах, автономія у складі міжнародно визнаних кордонів Азербайджану, більшість населення якої становлять вірмени за національністю, одностороннім чином проголосив незалежність після війни 1988–1994 років, унаслідок якої Азербайджан втратив контроль над регіоном. У Баку вважають, що цей регіон окупувала Вірменія. Самопроголошеної «незалежності» Нагірного Карабаху формально не визнає жодна держава світу, зокрема й Вірменія. Фактично ж Єреван надає цьому сепаратистському регіонові Азербайджану всіляку підтримку.
Внаслідок конфлікту довкола Нагірного Карабаху загинули близько 30 тисяч людей.