Російські війська продовжують атакувати Запоріжжя, повідомив секретар міської ради Анатолій Куртєв.
«Зафіксовано два прильоти. Перебувайте в безпечних місцях», – написав він у телеграмі.
Раніше він повідомив про наслідки нічного російського удару, під час якого, за словами Куртєва, за годину в Запоріжжі зафіксували 17 «прильотів» – це найбільша кількість з початку повномасштабного вторгнення.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Наслідки ранкової російської повітряної атаки 10 лютого: С-300, Х-101, Х-555, «Калібри», дрониЧерез це в різних районах Запоріжжя ушкоджені обʼєкти енергетичної й промислової інфраструктури, люди не постраждали, повідомив секретар міської ради.
Крім того, Куртєв повідомив, що від вибухової хвилі повилітали вікна в одному з багатоповерхових будинків, а також у приміщенні навчального закладу та обʼєкту культурного призначення.
В Україні 10 лютого близько 08:30 оголосили масштабну повітряну тривогу. У Повітряних силах ЗСУ повідомили про пуски Росією крилатих ракет із стратегічних бомбардувальників Ту-95мс.
Наразі відомо про роботу ППО у Києві, на Київщині, Полтавщині, Львівщині, Тернопільщині та Прикарпатті, а також про удари по Хмельницькому, Харкову.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Залужний: російські «Калібри» перетинали повітряний простір Молдови та РумуніїВночі російські війська також завдали ударів по містах та об’єктах критичної інфраструктури України – дронами і ракетами С-300. Про удари по інфраструктурі повідомили в Запоріжжі і Харкові. Як повідомили в Повітряних силах ЗСУ, по Харківській та Запорізькій областях загарбники запустили до 35 зенітних керованих ракет (С-300).
Раніше представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телемарафону заявив, що російський «ракетний бліцкриг» провалився, але загарбники продовжать завдавати ударів по Україні, бо в них є ще багато застарілого ракетного озброєння.
При цьому він додав, що в Росії «стрімко зменшується» кількість високоточного ракетного озброєння і немає можливості поповнювати запаси у належних кількостях. Тому, за словами представника воєнної розвідки України, змінилася кількість, інтенсивність і перерви між обстрілами.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новий наступ Росії в Україні. Ось що варто про це знати