Сирський провів нараду щодо підвищення якості підготовки військових

З 1 листопад запровадили оновлений і триваліший курс підготовки. Серед іншого, обговорювались попередні результати цих нововведень

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провів службову нараду щодо підвищення якості підготовки військовослужбовців.

Обговорювались попередні результати впровадження з 1 листопада поточного року у всіх навчальних центрах нової програми БЗВП з терміном навчання 1,5 місяці.

Як написав він у телеграмі, для об’єктивності оцінки нововведень «проведені бесіди з курсантами та інструкторами, які відзначили лише позитивні аспекти у збільшенні термінів навчання та в змінах програми базової загальновійськової підготовки».

Читайте також: Виконати наказ і вижити. Що змінюється у базовій загальновійськовій підготовці

«Вже у грудні перші випускники півторамісячного терміну навчання підуть до бойових військових частин. Тому, чекаємо відгуків про випускників від командирів підрозділів та пропозиції щодо подальшого нарощення базової загальновійськової підготовки», – зазначив він.

За його словами, також на нараді обговорювалась підготовка офіцерів тактичної ланки, зміст якої наразі потребує удосконалення, в тому числі і збільшення термінів навчання.

Учасники наради запропонували розгортання курсів підвищення кваліфікації для підготовки офіцерів штабів за окремими напрямками діяльності.

«Бойові результати прямо залежать від якості підготовки воїнів. Вдячний командирам всіх рівнів, які максимально відповідально ставляться до підготовки особового складу. Зокрема, найкращі практики, які застосовуються для підготовки на рівні бойових бригад, мають бути поширені на всі Сили оборони України», – написав Сирський.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Базова військова підготовка: які проблеми бачать курсанти, інструктори та бойові бригади

На незадовільну якість базової загальновійськової підготовки, яку проходять всі, кого призивають на військову службу (як за контрактом, так і по мобілізації), не раз нарікали і рекрути, і бойові бригади, які поповнюються новобранцями, й інструктори навчальних цетрів, і аналітичні організації.

З 1 листопад запровадили оновлений і триваліший курс підготовкипівтора місяці замість одного.