Німеччина і Польща планують розпочати спільну роботу над збільшенням виробництва боєприпасів.
За словами міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса, під час зустрічі з польським колегою Владиславом Косиняк-Камишем він домовився про збільшення виробництва боєприпасів для України.
Пісторіус наголосив, що «підтримка української армії у війні проти росіян полягає не лише у постачанні боєприпасів, які «можна десь знайти». Міністр каже, що «потрібно нарощувати виробництво у Німеччині, Польщі та інших країнах».
Пісторіус зазначив, що «Берлін і Варшава працюватимуть над цим з промисловістю обох країн».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Мільйони євро на снаряди та дрони: як Чехія знаходить нові шляхи допомоги Україні
Раніше німецький Бундестаг на засіданні 14 березня знову не підтримав поставку Україні далекобійних ракет Taurus.
Напередодні голосування канцлер Німеччини Олаф Шольц під час дебатів у нижній палаті німецького парламенту 13 березня повторив тезу, що не підтримує постачання Україні далекобійних ракет Taurus. Він заявив, що для нього це межа, яку він не хоче перетинати.
Після цього голосування президент України Володимир Зеленський повідомив про телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом, під час якої лідери обговорили подальшу політичну, економічну та оборонну співпрацю.
Польський премʼєр Дональд Туск також виступив проти відправки військ до України, але пообіцяв зробити все «щоб Україна досягла успіху у війні з Росією і стала членом НАТО та Європейського союзу».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 25 років – під «парасолькою» НАТО. Чи почувається Польща безпечною сьогодні?