У ході операції військових та СБУ в Росії вночі уразили склади боєприпасів і три заводи – джерело

Зокрема, ударів зазнали склади боєприпасів на аеродромі «Енгельс», дрони СБУ «досягли цілей», пожежа триває досі, заявляє джерело Радіо Свобода

Протягом ночі українські військові спільно зі Службою безпеки України завдали ударів по низці стратегічних об’єктів у Росії – про це Радіо Свобода повідомило джерело в СБУ 14 січня.

За його даними, внаслідок спільної операції були уражені:

  • Алексінський хімічний комбінат, Тульська область, після ударів дронів СБУ «зафіксовано велику пожежу»
  • склади боєприпасів (ФАБ, керованих авіаційних бомб, крилатих ракет) на аеродромі «Енгельс», Саратовська область; дрони СБУ «досягли цілей», пожежа триває досі
  • Саратовський нафтопереробний завод, у спецслужбі фіксують масштабну пожежу
  • Брянський хімічний завод: «зафіксовано прямі влучання ракет по об’єкту та велику пожежу з подальшими детонаціями»

«СБУ разом із Силами оборони продовжує відпрацьовувати по ворожим військовим об’єктам та підприємствам, які працюють на російський ВПК. Кожен уражений склад з боєприпасами, НПЗ, нафтобаза чи хімзавод – це болючий удар по спроможності РФ вести війну в Україні», – додало джерело в службі.

Раніше військові Сил безпілотних систем повідомили про удари по інфраструктурі військового аеродрому в Енгельсі та Брянському хімічному заводу вночі проти 14 січня.

Читайте також: Росія: у Енгельсі й Казані після атаки дронів почалися масштабні пожежі

Раніше російська влада повідомляла про атаку безпілотників на Енгельс та Казань. Зокрема, губернатор Саратовської області Роман Бусаргін заявив, що внаслідок атаки пошкоджене промислове підприємство.

Також напередодні пізно ввечері було завдано комбінованого удару по Брянській області. Губернатор Олександр Богомаз стверджував, що всі цілі було збито. Геолокація відео вибухів у Брянській області підтверджує, що метою українського удару міг бути не лише склад боєприпасів під Брянськом, а й завод із виробництва вибухових речовин у місті Сільце.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Росію чекають похмурі часи». Чи можуть «енергетичні» втрати примусити Путіна зупинити війну?