У Києві оприлюднили перелік тих кількох лічених маршрутів громадського транспорту, які залишаться працювати в місті, починаючи з півночі на 23 березня, і будуть перевозити тільки власників спецперепусток.
«Транспорт розвозитиме виключно працівників підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність столиці. Пасажири допускатимуться за наявності спеціальних квитків, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту», – застерегли в Київській міській державній адміністрації.
Відтак від того дня, як повідомляв раніше 21 березня київський міський голова Віталій Кличко, для перевезення згаданих осіб будуть працювати такі маршрути:
Автобусні маршрути:
- № 56-Д «Просп. Палладіна – ст. м. «Либідська»;
- № 114 «Вул. Милославська – зал. вокзал «Центральний»;
- № 118 «Ст. м. «Чернігівська» – ст. м. «Політехнічний інститут»;
- № 119 «Вул. Касіяна – Контрактова площа»;
- № 220 «Вул. Тростянецька – вул. Медова»;
- № 500 «Вул. Північна – зал. вокзал «Центральний».
Тролейбусні маршрути:
- № 7 «Вул. Чорнобильська – ст. м. «Площа Льва Толстого»;
- № 16 «Вул. Туполєва – майдан Незалежності»;
- № 30 «Вул. Милославська – вул. Кадетський Гай»;
- № 91-Н «Вул. Милославська – зал. вокзал «Центральний»;
- № 92-Н «Просп. Свободи – аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського.
Трамвайні маршрути:
- № 1 «Михайлівська Борщагівка – станція «Старовокзальна»;
- № 12 «Пуща-Водиця – Контрактова площа»;
- № 14 «Просп. Відрадний – Контрактова площа»;
- № 16 «Ст. м. «Героїв Дніпра – Контрактова площа»;
- № 22 «Бульв. Перова – завод ЗБК»;
- № 28-Д «Просп. Ватутіна – ст. м. «Позняки».
Метрополітен у Києві вже не працює відповідно до раніше ухвалених рішень, а в наземному транспорті наразі ще дозволене перевезення всіх громадян, але не більше ніж по десять осіб на транспортний засіб і тільки в засобах індивідуального захисту.
Із 23 березня користування міським транспортом буде можливе лише за спеціальними перепустками, повідомив раніше 21 березня міський голова Києва Віталій Кличко. Такі перепустки видаватимуться лише медичним працівникам, рятувальникам, правоохоронцям, працівникам житлово-комунального господарства, співробітникам продуктових магазинів і аптек, а також співробітникам стратегічних підприємств.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кличко: їздити в громадському транспорті Києва з 23 березня можна буде за спецперепусткамиСеред інших ухвалених київською владою рішень – заборона користування дитячими і спортивними майданчиками в парках, скверах і на прибудинкових територіях.
А в продуктових крамницях і аптеках, які працюють далі, з 25 квітня має перебувати не більш як по одному покупцеві на кожні 10 квадратних метрів площі приміщення, і ці заклади зобов’язані забезпечити таку можливість.
Також 21 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв про намір влади посилити обмежувальні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 і наполягав на запровадженні «тотального карантину» в усій Україні.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Аваков наполягає на запровадженні «повного карантину» в УкраїніКабінет міністрів України вирішив 20 березня запровадити в Києві, як і ще в кількох регіонах України, режим надзвичайної ситуації, щоб запобігати розповсюдженню коронавірусу.
Остання наразі кількість підтверджених випадків захворювання COVID-19 в Україні була оголошена ще вранці – 41, – і відтоді не оновлювалася. Із них три людини померли, одна вже видужала.
Загалом у світі, за даними Центру даних про коронавірус Університету імені Джонза Гопкінза у США, на цей час підтверджені 297 090 випадків коронавірусного захворювання, з них 12 755 від нього померли, 91 540 уже видужали.