Китай та Південна Корея, які серед перших постраждали від спалаху коронавірусу та викликаної ним хвороби COVID-19, повідомили нові дані, які свідчать про спад епідемії. 13 березня на території материкового Китаю зареєстровано лише 8 нових випадків коронавірусних інфекцій – порівняно з 15 випадками день раніше.
Таким чином, загальна кількість хворих у Китаї з початку епідемії становить 80 тисяч 813.
Кількість смертельних випадків в материковому Китаї становить 3176, це на 7 більше, ніж 12 березня.
У провінції Хубей, епіцентрі спалаху, було зафіксовано шість нових смертей, усі в столиці провінції, місті Ухань.
Південна Корея, де спалах був другим за інтенсивністю в Азії після Китаю, 13 березня повідомила про більшу кількість пацієнтів, що одужали, ніж таких, у яких уперше діагностовано COVID-19. У Південній Кореї фахівці зафіксували 110 нових випадків порівняно зі 114 днем раніше. Натомість 177 пацієнтів були виписсані з лікарень, де їх раніше ізолювали.
Загалом у Південній Кореї за час епідемії захворіли 7 тисяч 979 людей.
Server error
Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.
Будь ласка, використайте пошук
Коронавірусна інфекція нового типу почала поширюватися в Китаї в грудні 2019 року.
В Україні на даний час підтверджені лабораторно три випадки коронавірусного захворювання: один – у Житомирській області, два – в Чернівецькій.
12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня.
Your browser doesn’t support HTML5
Станом на 13 березня у світі зафіксували понад 128 тисяч випадків COVID-19 у більш як 100 країнах, свідчать дані Центру системних досліджень при Університеті Джонса Гопкінса. Кількість летальних випадків захворювання становить 4 720. Водночас понад 68 тисяч людей одужали.
Захворювання COVID-19 спричиняється коронавірусом SARS-CoV-2, раніше відомим як 2019-nCoV, що належить до великої групи коронавірусів. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Більшість хворих видужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.