Бахмут і Бахмутський район «готувалися до оборони завчасно» – про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, цитує пресслужба Сухопутних військ.
«Ця місцевість має певні особливості рельєфу. Місто оточене панівними висотами та пагорбами, які самі по собі є перешкодою для ворога. Продумана система інженерних загороджень, у поєднанні з природним ландшафтом, перетворили цей район на справжню неприступну фортецю, біля стін якої знайшла смерть не одна тисяча ворогів», – заявив Сирський.
Читайте також: Зеленський каже, що за Бахмут будемо «боротися, скільки зможемо», і нагадує про далекобійну зброю
Він додав, що українські війська використовують як інженерні, так і природні можливості, щоб «знищувати найкращі підрозділи противника».
Вранці 6 лютого Генштаб ЗСУ повідомив, що українські сили відбили атаки загарбників у районах 14 населених пунктів, в тому числі біля Бахмута.
Бахмут продовжує залишатися головною гарячою точкою на фронті. Бої за місто, в яких з російської сторони значну роль відіграють найманці угруповання Євгена Пригожина, триває з липня 2022 року. Військові аналітики зазначали, що захоплення Бахмута має для Росії скоріше символічне значення, але не важливе зі стратегічної точки зору.