Як українські війська на початку зими воюють під Бахмутом
Підготовка вибухівки для безпілотника-камікадзе з «видом від першої особи (FPV), який буде скинутий на російські війська біля зруйнованого міста Бахмут 12 грудня.
За оцінками американських чиновників, Збройні сили України втрачають 10 000 безпілотників щомісяця, переважно через російські перешкоди.
Використовуючи ліхтарик з червоним гелем для маскування своїх позицій, українські солдати керують безпілотником під покровом ночі.
Дрони стали життєво важливим елементом у війні Києва проти московських військ, пропонуючи недорогу розвідку в режимі реального часу, а також можливість скидати вибухівку зі смертельними наслідками.
Український солдат дивиться на монітор безпілотника, на якому видно тіло російського солдата, вбитого безпілотником-камікадзе.
І Росія, і Україна розгортають тисячі безпілотників над полем бою.
Тим часом інші солдати керують іншим безпілотником-камікадзе.
За словами високопоставленого українського військового, солдати і танки, що діють на відкритій місцевості, мають лише кілька хвилин до того, як вони стануть мішенню через величезну кількість безпілотників, що патрулюють над полем бою.
Український солдат запускає безпілотник.
«Сьогодні колону танків або колону військ, що наступають, можна виявити за три-п'ять хвилин, а ще за три хвилини вразити», – заявив в інтерв'ю The Wall Street Journal генерал-майор Вадим Скібіцький, заступник начальника ГУР МО України.
Українські танкові екіпажі працюють швидко, щоб зайняти позиції під Бахмутом до того, як вони самі стануть мішенню для обстрілу 13 грудня.
Незважаючи на певні успіхи, масштабний контрнаступ, розпочатий Києвом пів року тому, не приніс бажаного результату, і обидві сторони зіткнулися з реальністю позиційної війни.
З настанням зими в степах Донбасу українські солдати налаштовані тримати оборону.
У деяких випадках лінія фронту розташована недалеко від того місця, де вона була напередодні повномасштабного вторгнення Росії після майже восьми років бойових дій у регіоні.