«Ігри нескорених»: як зустрічали спортсменів в Україні – фоторепортаж

В Україну з Австралії повернулася національна збірна, яка брала участь в міжнародних змаганнях Invictus Games («Ігри нескорених»)

Капітан збірної Сергій Ільницький – учасник війни на Донбасі з 2014 року і дотепер. Виграв золото у веслуванні на тренажерах, категорія IR6, однохвилинний спринт

Іnvictus Games («Ігри нескорених») – це міжнародні змагання в паралімпійському стилі, в яких беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани. Їх започаткував британський принц Гаррі

Всього українці здобули в Австралії 7 золотих, 10 срібних і 3 бронзові медалі. У медальному заліку Україна посіла п’яте місце

Сергій Шимчак, ветеран Збройних сил України. Отримав командне золото у стрільбі з лука серед новачків

Юрій Дмитренко – ветеран АТО, брав участь у боях в Донецькій та Луганській областях (2014–2016 роки). Завоював два срібла: за метання диску та штовхання ядра

За співвідношенням кількості учасників та нагород українська команда має найвищий показник ефективності

Богдан Оксентюк – військовий Національної гвардії України, родом із Ковеля. Отримав два золота: за біг на 1500 метрів та у плаванні на 50 метрів вільним стилем. Ще одна нагорода – бронза за плавання на 100 метрів

Майя Москвич отримала золото за стрільбу з лука серед жінок-новачків. Свою другу золоту медаль молода жінка ділить із Сергієм Шимчаком та Андрієм Усачем за стрільбу з лука в командному заліку