Депутати врахували пропозиції Президента, який напередодні повернув відповідний законопроект зі своїми правками. Парламентарі дозволили приватизацію “Укртелекому”. Доопрацьований закон передбачає перелік, до якого входять 16 об’єктів, що не підлягають приватизації, і 24 об’єкти, які заборонили приватизувати, але які можуть бути корпоратизовані. Вкінці грудня Президент ветував попередню версію закону.
Парламентарі дозволили приватизацію “Укртелекому” і виключили зі списку об’єктів, заборонених до приватизації, Одеський припортовий завод.
Голова підкомітету з питань приватизації Михайло Чечетов заявив:
“28 грудня 2006 року Президент України повернув до Верховної Ради зазначений закон зі своїми зауваженнями. Президент пропонує вилучити із проекту статті 2-у, 3-ю, 4-у, а також змінити закон. Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України вважає, що висловлені Президентом України зауваження є слушними”.
Цьогорічні надходження від приватизації дозволять повною мірою виконати бюджетні зобов’язання. Так вважає голова Фонду Держмайна Валентина Семенюк:
“Цим ми зможемо сьогодні підтримати норму балансу. Тому що фактично один рік, коли ми дали 25,2 мільярда – це був великий скачок. І треба врахувати, що сьогодні цей баланс може бути відредагований і підтриманий лише коштами від приватизації. Там є дуже багато цікавих об’єктів: це й підприємства машинобудування, це і підприємства хімічної галузі, і авіаційні, і будівельні компанії, і сільськогосподарські підприємства”.
Доопрацьований закон передбачає перелік, до якого входять 16 об’єктів, що не підлягають приватизації, і 24 об’єкти, які заборонили приватизувати, але які можуть бути корпоратизовані. Вкінці грудня Президент ветував попередню версію закону.