«У кого є реальні шанси стати альтернативою Партії регіонів?» – Polit Club

Київ ­– Учасники сьомого засідання Polit Club намагалися знайти альтернативний варіант суспільного розвитку України. Своє бачення того, що відбувається висловили Олександра Кужель, Леся Оробець, Олександр Данилюк, Соня Кошкіна, Оксана Продан та Сергій Висоцький.

Your browser doesn’t support HTML5

«Вибори мають піти не за «їх» сценарієм» – Кужель

Вибори мають піти не за «їхнім» сценарієм – Кужель

Олександра Кужель, координатор суспільного руху «Громадянський спротив» пояснила, що український виборець сьогодні не має жодного вибору: «Партія регіонів класично «вичистила» власне поле виборців – там альтернативи просто не лишилось». На її думку, не йти на вибори, або голосувати проти всіх, означає допомагати владі.

Єдиним можливим виходом із ситуації Кужель вважає створення альтернативного варіанту шляхом об’єднання зусиль усіх громадських організацій. «Зараз ми йдемо в ГУЛАГ! Зараз найбільш важливо зрозуміти, як переступити через особисте лідерство, гетьманство, забути про розбіжності… Треба зробити так, щоб процес виборів пішов не за «їх» сценарієм», – сказала вона.

Your browser doesn’t support HTML5

Багато альтернатив – відсутність альтернативи – Оробець

Багато альтернатив можуть обернутися відсутністю альтернативи ­– Оробець

На думку народного депутата від НУНС Лесі Оробець, розрізнена опозиція не здатна ні на що. «Багато альтернатив іноді обертаються відсутністю альтернативи», – сказала вона.

Завданням опозиції зараз є провести у Верховну Раду 151 депутата, які «ніколи не проголосують за зміни до Конституції, які ніколи не проголосують за вибори Президента в парламенті, бо це означає вічний «паханат», – ­пояснила Оробець.

Your browser doesn’t support HTML5

Громадянське суспільство потребує альтернативи – Данилюк

Громадянське суспільство у його сьогоднішньому стані саме потребує альтернативи – Данилюк

«Альтернатива тому, що відбувається сьогодні – це не громадянське суспільство. Тому що громадянське суспільство (в тому вигляді, в якому воно є сьогодні) саме потребує альтернативи собі», ­– заявив Олександр Данилюк, координатор громадянського руху «Спільна Справа».

«Сьогодні запровадження закону «Про вибори» – це 225 «черновецьких» по всій Україні», – пояснив він.

На думку Данилюка, зараз перед громадянським суспільством стоїть два завдання: підготовка до спостереження за виборами і запобігання фальшуванням, а також підготовка до післявиборчих протестів, оскільки фальшування будуть неминучими.

Your browser doesn’t support HTML5

Права не менш важливі, ніж ціна ковбаси – Кошкіна

Громадянські права не менш важливі, ніж ціна ковбаси – Кошкіна

Соня Кошкіна, шеф-редактор LB.ua вважає, що «зараз важливо, щоб людей, які хочуть жити достойно, була математична більшість».

Боротьба за нормальні умови життя, на думку Кошкіної, – це справа кожного. «Ваші громадянські права – це не менш важливо, ніж ціна на ковбасу! Це ваша гідність!» – заявила шеф-редактор LB.ua.

Your browser doesn’t support HTML5

Виходити «проти» – це дуже мало – Продан

Виходити «проти» – це дуже мало – Продан

«Насправді альтернативою є громадянське суспільство. Виходити «проти» – це дуже мало. Що ми робитимемо далі?» – зауважує голова Всеукраїнського об’єднання «Фортеця» Оксана Продан.

На її думку, об’єднуватись треба, сформулювавши спільне бачення того, «що ми хочемо бачити у майбутньому».

Your browser doesn’t support HTML5

Українці мають стати єдиною соціальною групою – Висоцький

Українці мають стати єдиною соціальною групою ­– Висоцький

На думку спеціального кореспондента інформагенції «ЛІГАБізнесІнформ» Сергія Висоцького, українське суспільство має власноруч сформулювати «повістку дня», яка до сих пір задавалася з Банкової. «Це питання того, коли весь український народ або його великий активний прошарок стане єдиною соціальною групою з єдиною метою. Це можливо або шляхом повного збідніння людей, або через розвиток політичних поглядів, соціальну еволюцію. До цього альтернативи існуючій владі не буде», – переконаний журналіст.