Ірина Біла Київ, 21 лютого 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Скільки українців не довіряють вітчизняній Феміді? Яке зараз завдання у політичних опонентів Юлії Тимошенко? Яких фахівців найбільше бракує на ринку праці?
Юлія Тимошенко розуміє, що на президентські вибори краще йти з «прем''єрського майданчика», переконаний політолог Вадим Карасьов. Тому завдання її політичних конкурентів не дозволити їй добути до виборів на посаді глави уряду. Про те, у який спосіб це можна реалізувати, йдеться в «Газеті по-українськи» у статті «Радник Балоги назвав три способи, як зняти Тимошенко».
Кримськотатарська мова у Криму державна, поряд з українською і російською. Для всієї України це мова одного з корінних народів держави, наголошує газета «Україна молода». Утім Концепція освіти кримськотатарською мовою досі не затверджена в Міносвіти АРК, навчальної літератури (до речі, профінансованої не державою, а фондом Сороса) вистачає лише третині учнів, а столичні науковці з Національної академії наук досі розглядають кримськотатарську не як мову значної частини громадян України, а як «східну», та ще й другорядну після турецької, арабської і фарсі. Про це пише автор статті «Мова Криму».
З січня мінімальні виплати з безробіття для деяких категорій застрахованих людей виросли зі 160 до 210 гривень. За даними Державної служби зайнятості, сьогодні на ринку праці не вистачає будівельників, сільських вчителів, медиків, токарів та інженерів-механіків. Хто і на яку допомогу з безробіття може розраховувати, розповідає газета «Факти».
Зовнішнє оцінювання знань випускників: що варто зробити, щоб мінімізувати ризики? На думку дописувача газети «Голос України», необхідно розробити і затвердити положення про громадський контроль за проведенням зовнішнього оцінювання; встановити жорсткий контроль за дотриманням Умов прийому до вищих навчальних закладів, своєчасно оприлюднювати перелік сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти.