Доступність посилання

ТОП новини
Зруйнований під час російсько-української війни багатоповерховий житловий будинок в місті Авдіївка Донецької області, 25 листопада 2024 року
Зруйнований під час російсько-української війни багатоповерховий житловий будинок в місті Авдіївка Донецької області, 25 листопада 2024 року

Live Війна Росії проти України. Відсіч. Усі новини на цей час

Від 24 лютого 2022 року триває повномасштабна агресія Росії проти України. Російська армія, не досягнувши на початку вторгнення заявлених Кремлем цілей, веде головні бойові дії на Донбасі, півдні України, Харківщині, а також щоденно обстрілює українські міста, руйнує інфраструктуру, убиває цивільних

На Луганському напрямку тривають важкі бої – штаб ООС

На Луганському напрямку українські військові ведуть важкі бої, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

«Наразі воїни Об’єднаних сил міцно утримують свої позиції та завдають втрат агресору. Поблизу Новотошківського ворог намагався прорвати позиції наших військ, але зазнав невдачі і відступив. Російські війська здійснили спробу втекти з поля бою, але відмінно спрацювали українські артилеристи. Знищено змішану колону військової техніки загарбників: 1 танк, 2 броньовані машини піхоти і 2 вантажних автомобіля з особовим складом», – йдеться в повідомленні.

Бойовики угруповання «ЛНР» на своїх ресурсах відкрито пишуть про «підтримку збройних сил РФ» на окупованій Луганщині. Наразі бойовики повідомляють, що готуються до «атаки на ЗСУ»
у Сєверодонецьку.

Кулеба: 19 країн дають Україні зброю, з 16 – їдуть добровольці

19 країн надають зброю для підтримки України у відбитті нападу Росії, з 16 країн до України їдуть добровольці, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Ми мобілізували міжнародну антивоєнну коаліцію, яка вже нараховує принаймні 86 держав і 15 міжнародних організацій. 19 країн дають Україні зброю, кілька з них роблять це вперше у своїй історії. 10 країн надають макрофінансову допомогу, 22 країни – гуманітарну допомогу, з 16 країн світу в Україну вже їдуть добровольці, які готові пліч-о-пліч з українським народом боротися проти агресора. Їхня загальна кількість уже перевалила за тисячу людей, і заявки продовжують надходити», – сказав Кулеба під час онлайн-брифінгу 2 березня.

З 1 березня в Україні, згідно з указом президента, почав діяти безвізовий режим для іноземних добровольців.

На станції метро у Києві виявили диверсантів, один із них ховав у дитячій іграшці боєприпаси – поліція

У Києві на одній із станцій метро правоохоронці виявили п’ятьох диверсантів, йдеться в повідомленні столичної поліції уфейсбуці.

Повідомляється, що на одну із станцій метро чоловіки прийшли нібито переночувати та сховатися в укриття, але підозріло поводилися.

«Під час ретельного огляду речей поліцейські виявили у одного із диверсантів дитячу іграшку, в якій були сховані боєприпаси. Його товариш – громадянин Білорусії, теж мав при собі бойові набої. Окрім того, на тій же станції оперативники Нацполіції виявили ворожого диверсанта, який передавав ворогу позиції підрозділів ЗСУ через месенджери. Також на станції метро до поліцейських звернулися громадяни щодо підозрілої поведінки двох чоловіків. Під час перевірки правоохоронці виявили та вилучили у чоловіків боєприпаси, спорядженні чотири магазини, затвор з бойком до автомату Калашника АК-74, штик-ніж та п’ять кубів наркотичної речовини», – йдеться в повідомленні.

Затриманих передано працівникам СБУ для проведення подальших слідчих дій, повідомили у поліції.

Україна забезпечена теле- і радіомовленням – Держспецзв’язку

Українське національне теле- та радіомовлення здійснюється через супутникові платформи, на яких знято кодування, через ефірне мовлення, кабельні мережі та інтернет, повідомляє пресслужба Держспецзв’язку.

У відомстві заявили, що заздалегідь забезпечили доставку сигналу до регіональних мереж через європейські супутникові станції, які поза доступом російських ракет.

Наразі населення має повноцінний доступ до програм українського телебачення та радіо, вказує Держспецзв’язку, і пояснює, що мовлення ведеться через супутникові платформи, на яких знято кодування, через ефірне мовлення, кабельні мережі та інтернет.

ОГП: на Київщині взяли під варту 10 військових РФ

10 військовослужбовців збройних сил Росії взяли під варту на Київщині, повідомив Офіс генерального прокурора.

«Прокурорами Київської обласної прокуратури у порядку статті 615 КПК України заарештовано 10 військовослужбовців збройних сил Російської Федерації, які підозрюються у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України», – йдеться в повідомленні ОГП 2 березня.

У прокуратурі уточнили, що під час оборони позицій Збройні сили України затримали 10 бойовиків. «За даними слідства, серед затриманих – командир танку окремої гвардійської мотострілецької бригади і рядові солдати військових частин країни-агресора. Вони вторглися в Україну з метою захоплення її територій і виконують злочинні накази керівництва Російської Федерації щодо вбивства військовослужбовців Збройних сил України та мирного населення», – заявили в ОГП.

ДСНС: ракети РФ влучили у центральну частину Харкова – міськраду і багатоповерхівки

У Харкові російські ракети влучили у центральну частину міста: будівлю міськради, будівлю Палацу праці та житлові багатоповерхівки, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Наразі на місці працюють рятувальники.

«Завдано руйнації житловому будинку, люди просять про допомогу. Рятувальники зараз на місці. Ми працюємо, обстежуємо кожну оселю, виводимо людей, – повідомив керівник пресслужби ДСНС Харківської області Євген Василенко.

За його словами, отримано повідомлення, що в житловому будинку маленька дитина потребує допомоги, тривають пошуки.

Під обстріли Харкова вранці 2 березня потрапили будівлі Національного університету імені Каразіна, управління Національної поліції в Харківській області, а також місцевої будівлі Служби безпеки України.

Євросоюз заборонив постачати євробанкноти до Росії

Європейський Союз, окрім відключення кількох російських банків від SWIFT, запровадив ще кілька обмежень. Про це Рада ЄС повідомив 2 березня.

Згідно з повідомленням, Рада ухвалила заборонити:

  • інвестувати чи в будь-який інший спосіб діяти на користь проєктів, у які інвестує Російський фонд прямих інвестицій
  • продавати, надавати, транспортувати або експортувати банкноти номіналом євро до Росії або будь-якій юридичній чи фізичній особі чи установі в Росії, в тому числі уряду та Центральному банку Росії, а також для використання в Росії

Як нагадують у пресслужбі установи, пакет рішень також включає допомогу Збройним силам України, закриття повітряного простору ЄС, заборону на транзакції російського Центрального банку та трансляцію російських державних медіа в Євросоюзі.

В Україні введено воєнний стан після нового вторгнення Росії. О 5-й ранку 24 лютого президент Росії Володимир Путін заявив про початок спецоперації на Донбасі після звернення про військову допомогу з боку угруповань «ДНР»/«ЛНР», які він перед тим «визнав».

Читайте також: Росія намагається обійти санкції через «три країни», Україна «буде з ними працювати» – Кулеба

Президент Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію. Країни Заходу почали застосовувати нові санкції проти Росії через її напад на Україну.

У Міністерстві оборони Росії заперечують дані української сторони про збиті російські літаки, розбомблену бронетехніку, а також заявляють, що не обстрілюють українські міста. 27 лютого офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков вперше визнав, що серед російських військовослужбовців в Україні є загиблі і поранені, але не уточнив точного їх числа.

За сім днів війни загинули понад 2000 цивільних – ДСНС

За сім днів війни загинули понад 2000 цивільних, повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

«За сім днів війни Росія знищила сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків. За цей час уже загинули понад 2000 українців, не рахуючи наших захисників», – вказано у повідомленні ДСНС.

За даними відомства, вдалося зберегти життя понад 150 людей, ліквідувати понад 400 пожеж, що виникли після обстрілів військами РФ, евакуювати понад 500 людей. Піротехніки знешкодили 416 вибухонебезпечних предметів.

Під час виконання завдань загинули десять рятувальників і 13 були травмовані, повідомила ДСНС.

За даними Офісу уповноваженого з прав людини, з початку вторгнення Росії в Україні загинула 21 дитина та постраждали ще 55 дітей.

В Україні введено воєнний стан після нового вторгнення Росії. О 5-й ранку 24 лютого президент Росії Володимир Путін заявив про початок спецоперації на Донбасі після звернення про військову допомогу з боку угруповань «ДНР»/«ЛНР», які він перед тим «визнав».

Читайте також: Війна Росії проти України. Відсіч. Усі новини станом на 13:00 2 березня

Президент Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію. Країни Заходу почали застосовувати нові санкції проти Росії через її напад на Україну.

У Міністерстві оборони Росії заперечують дані української сторони про збиті російські літаки, розбомблену бронетехніку, а також заявляють, що не обстрілюють українські міста. 27 лютого офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков вперше визнав, що серед російських військовослужбовців в Україні є загиблі і поранені, але не уточнив точного їх числа.

Зеленський призначив уповноваженого для взаємодії активістів і добровольців

Президент України Володимир Зеленський призначив уповноваженого з питань взаємодії з громадськими об’єднаннями та добровольчими формуваннями, які беруть участь у гарантуванні національної безпеки, йдеться в указі президента.

Згідно з указом президента, таким уповноваженим призначено Андрія Ляховича.

Повідомляється, що рішення ухвалене задля «налагодження належної взаємодії з громадянами, громадськими об’єднаннями, добровольчими формуваннями, які добровільно беруть участь у гарантуванні національної безпеки, обороні та захисті держави у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України».

Відповідно до указу, основним завданням Ляховича є налагодження ефективної взаємодії громадян, громадських об’єднань, добровольчих формувань, що утворилися або самоорганізувалися для оборони України.

Від початку нового вторгнення Росії загинула 21 дитина, 55 поранені – Денісова

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила оновлені дані про жертви серед дітей внаслідок повномасштабного вторгнення Росії до України.

«Станом на 02.03.2022 на 10:00 з початку вторгнення Російської Федерації в Україні загинуло 21 дитина та постраждало 55 дітей», – написала вона на своїй фейсбук-сторінці.

Денісова зазначила, що ініціювала збір інформації про злісні порушення прав дітей під час війни і передала узагальнену інформацію генеральній прокурорці Ірині Венедіктовій.

«Я звернулася до генерального прокурора Ірини Венедиктової з пропозицією об’єднати зусилля задля притягнення до відповідальності усіх винних у вчиненні протиправних діянь», – заявила омбудсменка.

Вона вказала на Конвенцію ООН про права дитини, яка передбачає обов’язок захисту дітей в умовах збройного конфлікту.

Росія намагається обійти санкції через «три країни», Україна «буде з ними працювати» – Кулеба

Впровадження санкцій проти Росії триває, Європейський Союз готує четвертий пакет, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 2 березня.

Він вказав на те, що санкції повинні залишатися системними, тобто в їх запровадженні не можна зупинятися. Іншим питанням голова МЗС назвав «глибину проникнення санкцій».

«Друге питання: це глибина проникнення санкцій. Тобто в нас є очевидні речі, на кшталт відключити від SWIFT, заморозити активи, але ще є дуже багато інших сфер санкційних, інших санкцій, які не лежать на поверхні, але які потрібно застосувати. Тому ми вчора проаналізували, що ще можна зробити, копнули, повірте мені, дуже глибоко, і відсьогодні починаємо роботу з партнерами, щоб санкції, які вони будуть застосовувати, проникали в саме серце російської економіки і в саме серце путінського режиму», – розповів міністр.

За його словами, в Росії вплив нових обмежень вже відчувається, проте Кулеба розцінює його як недостатній. Крім того, він розповів, що Москва шукає способи обійти санкції.

«Росія зараз шукає обхідні шляхи, і вона знайшла три країни, на які тисне і з якими активно співпрацює, намагаючись створити альтернативні бізнес-моделі, альтернативні системи фінансових розрахунків. Ми ці крани знаємо, як вони намагаються заробити гроші на українській крові знаємо, і ми з ними будемо працювати. І не лише ми будемо з ними працювати, щоб вони в цю історію сильно не лізли», – запевнив він.

Кулеба не назвав країни, про які йдеться.

Запоріжжя чинить опір та зазнає ударів з боку російських військ

У Запорізькій області тривають акції протесту мешканців міст, захоплених російськими військами, повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Другий день поспіль на таку акцію виходять жителі Мелітополя. Вони зібралися в центрі міста та скандували «Мы здесь власть», «Домой», «Одна єдина соборна Україна».

Другу добу мешканці Енергодара чергують на в’їзді до міста, поряд з яким розташована Запорізька АЕС. Відео з місця подій оприлюднила Енергодарська міська рада. У своєму звернені міський голова Енергодара заявив, що АЕС не буде передана під контроль російських військових.

Як повідомляє Запорізька ОВА, протягом вечора та ночі російські війська наступали в напрямку міст Мелітополь, Запоріжжя, Бердянськ, Маріуполь. Не маючи успіху, російські військові зосередили зусилля у напрямку населених пунктів Токмак, Оріхів, Михайлівка, Василівка, накопичуючи військову техніку.

Російські військові продовжують знищувати об’єкти цивільної інфраструктури на території Запорізької області.

Так, 1 березня вони зайняли територію Аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області в селі Семенівка Мелітопольського району. Як повідомляє головне управління ДСНС в регіоні, росіяни забрали звідти частину техніки, іншу, яка не підлягає відновленню – знищили. Пограбовано приміщення частини.

Також, за даними рятувальників, росіяни обстріляли хірургічний та санітарний відділи Василівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Також напередодні снаряд влучив у автобазу у Бердянську – постраждав її охоронець.

Ударів в регіоні з боку росіян зазнають і об’єкти житлового фонду.

Так, за даними ДСНС в регіоні, внаслідок обстрілів у Василівці сталася пожежа трьох житлових будинків, ще два будинки, два автомобілі знищені та пошкоджений газопровід без подальшого горіння на території приватного домоволодіння. Напередодні міський голова Мелітополя Іван Федоров заявив, що в місті внаслідок бойових дій зруйновано 31 приватний будинок.

Попри пряме вторгнення, Кремль заперечує наміри окупації України і заявляє, що метою вторгнення є «демілітаризація і денацифікація України».

Урядова «гаряча лінія» збирає запити з гуманітарних питань

Уряд України перезавантажує «гарячу лінію» для оперативного збору запитів з гуманітарних питань.

Як повідомили в Кабінеті міністрів України, телефонувати на «гарячу лінію» 1545 можна щодо таких питань:

  • проблеми з водопостачанням, водовідведенням, опаленням,
  • пошкодження інфраструктури: газогонів, залізниці, комунальної інфраструктури,
  • евакуація та повернення громадян, які були змушені виїхати за кордон через вторгнення РФ в Україну,
  • потреби у продуктах харчування та товарах першої необхідності, питання продажу товарів за підвищеними цінами,
  • потреби у ліках,
  • потреби у пальному,
  • питання соціальних виплат, отримання пенсій,
  • проблемні питання з головами громад та іншими представниками місцевого самоврядування.

Урядова «гаряча лінія» працює цілодобово.

Уточнюють, що дзвінки з території України з мережі фіксованого зв’язку «Укртелекому», телефонів мобільних операторів «Київстар», Vodafone Україна, «Лайфселл» для заявників безкоштовні.

«Для громадян України, які перебувають за кордоном, номер телефону урядової «гарячої лінії» – +38 044 284 19 15. Оплата – за тарифами відповідного оператора зв’язку», – йдеться в повідомленні.

На сьомий день війни українські військові перейшли в наступ – Арестович

Радник Офісу президента України Олексій Арестович заявляє про перший наступ Збройних сил України – на сьомий день після вторгнення російських військ.

«Зона ООС – там приємні новини. Більша частина наших підрозділів утримує свої позиції. А одна з наших бригад навіть просунулася на околиці Горлівки (місто, окуповане російськими гібридними силами з 2014 року – ред.). Зараз там закріплюється. І, можливо, буде розвивати наступ, що не може бути приємною новиною, тому що вперше, на сьомий день війни наші підрозділи перейшли в наступ на окремому напрямку. І я думаю, що це не останній наступ, не останній контрнаступ. І буде час, скоро настане, коли ми будемо звільняти нашу землю а не лише її захищати», – сказав Арестович під час брифінгу 2 березня.

Наразі невідома дата нових переговорів із Росією – Кулеба

Наразі невідомо, коли відбудеться наступний раунд переговорів із Росією, повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Про це він заявив під час онлайн-брифінгу 2 березня, відповідаючи на питання журналістки.

За словами міністра, під час першого раунду «зради ніякої не було», вимоги росіян «залишилися незмінними». Це ті ж вимоги, додав він, які озвучував раніше президент Росії Володимир Путін.

«Ми готові до переговорів, до дипломатії. Але ми в жодному разі не готові до прийняття будь-яких російських ультиматумів. Коли відбудуться нові переговори, наразі невідомо», – зазначив Кулеба.

Раніше медіа поширили інформацію, що другий раунд переговорів може нібито відбутися 2 березня.

Українська і російська делегації в районі українсько-білоруського кордону 28 лютого провели перший раунд переговорів «із метою знаходження точок дотику для якнайшвидшого припинення вогню і бойових дій».

В Івано-Франківську затримали коректувальника вогню по міському аеродрому

В управлінні поліції Івано-Франківської області повідомили про затримання спільно з Службою безпеки коректувальника вогню, який навів удар російського «Калібру» на Івано-Франківський аеродром.

«Зрадник України прибув у Івано-Франківськ 22 лютого. Він заселився в мотель неподалік аеродрому. 23 лютого, напередодні ракетно-бомбового удару РФ по Україні, він передав інформацію про місцезнаходження військового об’єкта в Росію. Внаслідок влучення ракет по аеродрому його інфраструктуру було зруйновано. Після цього коректувальник доповів про результат удару в РФ», – ідеться в повідомленні поліції.

За даними поліції, диверсанта затримали, коли він намагався вчинити наступний злочин.

За статтею «Державна зрада» він буде засуджений до 15 років ув’язнення, повідомили в поліції. Інших деталей немає.

Генштаб заявляє про «перехоплення ініціативи у російських окупантів»

Опівдні 2 березня Генштаб ЗСУ повідомляє, що українські військові на окремих напрямках «починають перехоплювати ініціативу у російських окупантів».

«Ворог намагається втримати боєздатність своїх підрозділів розуміючи, що «легкої прогулянки» не вийшло. Він намагається уникати прямих зіткнень не тільки з українським військом, але й цивільними мешканцями, які блокують рух його колон. На території України перестає діяти російська пропаганда і «освободітєли» усвідомлюють, що їх тут ніхто не чекав», – йдеться у повідомленні.

За даними Генштабу:

«На Волинському напрямку противник втратив ініціативу та активних дій не проводить.

На Поліському напрямку російські окупанти продовжують просування в напрямку Макарів – Брусилів – Фастів та частиною сил – на Київ.

На напрямках на Малин та Ірпінь втратили наступальний темп, зазнали значних втрат та зупинені на невигідних рубежах.

На Чорнобильському напрямку ворог намагався розвинути наступ у напрямку Демидів та Ірпінь, але також втратив наступальний потенціал, зупинений.

На Житомирщині – намагається розмістити передові підрозділи в районах населених пунктів Гореничи, Шпитьки, Петрушки.

Одночасно противник розгортає польові та логістичні табори в районах населених пунктів Бородянка, Катюжанка, Гавронщина.

На Сіверському напрямку ворог зі складу 1-ї танкової армії та 20-ї загальновійськової армії ЗС РФ, що вів наступальні дії у напрямку Краснограда та Ізюма з метою створення умов для оточення угруповання об’єднаних сил, поніс втрати та зупинений на рубежах Богодухів, Чугуїв, Шевченкове.

На Чернігівському напрямку противник зупинений.

На Ніжинському напрямку – здійснив переміщення у напрямку Нова Басань, Козелець.

На Донецькому напрямку противник силами 1, 2 АК та 8-ї армії основні зусилля зосередив на меті виходу до адміністративних кордонів Донецької та Луганської областей. Мети не досягнув, блокувати Маріуполь не зміг.

На півдні противник вдається до спроб продовжити наступ у напрямку Запоріжжя, частиною сил – на Маріуполь.

У Чорноморській операційній зоні російські окупанти продовжують підготовку до проведення морської десантної операції на Чорноморське узбережжя України (райони Затока, Одеса). Відзначено розгортання корабельних груп флоту у відкритому морі.

Ворог деморалізований та продовжує нести втрати в особовому складі та техніці».

ДМС повідомила про дозвіл продовження дії закордонних паспортів на 5 років

Термін дії паспортів громадян України для виїзду за кордон із 1 березня 2022 року може продовжуватись на п’ять років, повідомила Державна міграційна служба (ДМС).

«З 1 березня 2022 року строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на 5 років. Відповідну постанову прийнято Кабінетом міністрів України 28 лютого 2022 року у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та введенням воєнного стану на усій території України. Крім того, до паспортів батьків або законних представників здійснюється вклеювання фотокартки дітей із зазначенням їх персональних даних. Ця інформація посвідчує їхню особу та підтверджує громадянство України. Продовження строку дії паспортів, вклеювання фотокарток дитини до паспортів батьків або законних представників, здійснюють територіальні органи/територіальні підрозділи ДМС, а також посольства та консульські установи України», – йдеться в повідомленні.

У ДМС заявили, що «свідомо прибрали адреси розташування територіальних підрозділів в інтересах національної безпеки».

Агентство ООН у справах біженців повідомляє, що понад 660 тисяч біженців втекли з України після того, як Росія почала неспровокований наступ 24 лютого, а ще близько мільйона, за оцінками, стали внутрішньо переміщеними особами.

Міністерство оборони Британії заявляє про «обмежені досягнення» військ Росії в Україні за добу

Британське Міністерство оборони в оприлюдненій зранку 2 березня короткій оцінці становища в Україні на сьомий день вторгнення Росії каже, що «досягнення» росіян «обмежені».

Узагальнена оцінка британського оборонного відомства зведена до трьох пунктів:

«Хоча є повідомлення, що російські військові зайшли в центр Херсона на півдні, загалом за минулу добу їхні досягнення були обмежені. Це, напевне, спричинене поєднанням їхніх триваючих проблем з логістикою і потужним українським опором.

Важка російська артилерія та авіація впродовж доби далі завдавали ударів по міських масивах, головно зосередившись на містах: Харків, Київ, Маріуполь і Чернігів.

Кількість цивільних вимушених втікати від вторгнення Путіна, згідно з повідомленнями, перевищила 660 000».

Західні коментатори кажуть, що у початковій фазі російської війни в Україні Росія фактично зазнала поразки, не досягнувши своєї мети – швидко завдати поразки українським силам.

Але вони припускають, що друга фаза, очевидно, буде брутальніша, бо російські військові зайшли у деякі українські населені пункти, а російські бомби і ракети далі падуть на українські міста.

Коментатори вважають, що українська оборона зараз значною мірою покладається на західну підтримку і багато країн Європи на додаток до США та інших держав кажуть, що негайно постачають зброю – протитанкові і протиповітряні переносні ракети.

Тим часом надходять повідомлення, що попередні сподівання на постачання Україні виготовлених в радянські часи бойових літаків з деяких посткомуністичних країн ЄС наразі не втілюються.

Російські війська стягуються до столиці, Київ готується до оборони – Кличко

Російські військові стягують сили до Києва, місто готується оборонятися. Про це повідомив у зверненні мер столиці Віталій Кличко 2 березня на основі «останньої інформації».

«Ворог стягує сили все ближче до столиці. Вночі обстрілював Білу церкву, тривали бої в Бучі й Гостомелі. Ми готуємося і будемо обороняти наше місто», – сказав міський голова.

Він закликав киян не вірити дезінформації і отримувати інформацію з офіційних джерел.

«Довіряйте виключно офіційним ресурсам! Київ стоїть і стоятиме. І ми будемо битися!» – додав Кличко.

Мер столиці нагадав про вчорашній обстріл телевежі, внаслідок якого загинули п’ятеро людей. Він закликав містян без крайньої потреби не виходити на вулиці, за сигналу слідувати в укриття та дотримуватися комендантської години.

За словами Кличка, критична інфраструктура столиці працює, так само як і громадський транспорт, але в першу чергу для перевезення працівників критично важливих підприємств.

Мер додав, що Київ надіслав гуманітарну допомогу до Бучі, яка обороняється від російських військ на підступах до Києва, в тому числі медикаменти. Кличко подякував Міжнародному комітету Червоного хреста за доставку вантажа.

Віталій Кличко 1 березня заявив, що ситуація в столиці України є загрозливою через дії російських військових.

БІЛЬШЕ

XS
SM
MD
LG