Пряме включення з маршу в Парижі. Погляньте, як це виглядає, на власні очі.
У Вашингтоні вже зібрались десятки тисяч людей на «Марш жінок». І це спричинило логістичний колапс.
Організатори напередодні опублікували перелік автобусів, які курсують від кожного штату до Вашингтону, аби підказати людям, як доїхати на протест. Утім, проблеми з координацією - не рідкість.
Організатори очікують, що марш збере 200 тисяч осіб лише у Вашингтоні.
Чоловіки приходять на протест, аби висловитись на захист прав жінок
Напередодні маршу по Вашингтону розклеювали своєрідні агітки, закликаючи людей долучатись
Не всі згодні з тим, що «Марш жінок» є важливим та потрібним.
Зокрема, про таку свою позицію пише журналіст, суддя шоу «Америка має талант» Пірс Морган.
Організатори у Твіттері поширюють підказки, що мають полегшити координацію тим, хто хоче долучитись до «Маршу жінок» у Вашингтоні.
Саме там відбувається ключовий протест.
Мітинг також відбувається в Італії
...Німеччині
...Великій Британії
...Франції
...Чехії
По всьому світу вже почались «марші солідарності».
Тисячі людей вийшли на вулиці в Австралії та Новій Зеландії.
Основна подія планується у Вашингтоні, округ Колумбія. В Україні цей захід не запланований.
Співачки Кеті Перрі та Шер, акторки Скарлетт Йохансон, Френсіс Макдорманд і Джуліанна Мур, стенд-ап комедіантка Емі Шумер - це неповний перелік американських знаменитостей, які заявили, до долучаться до «Маршу жінок» у Вашингтоні.
Зокрема, Скарлетт Йохансон хоче, «щоби її голос почули», тож «відстоюватиме те, у що вірить».
Організатори «Маршу жінок» у Сполучених Штатах заявляють, що хочуть, аби адміністрація Дональда Трампа почула їхні голоси у перший день своєї роботи.
«Жіночий марш у Вашингтоні надішле чіткий сигнал нашому новому уряду у їхній перший день роботи, а також світу загалом, що права жінок - це права людей. Ми тримаємось разом, усвідомлюючи, що захистити найбільш вразливих із нас - це захистити нас усіх», - йдеться в офіційній заяві та тематичному порталі.
Організатори також додали, що запрошують долучитись усіх, а не лише жінок. Вони очікують, що долучиться 200 тисяч осіб.
Медіа зафіксували, що правоохоронці застосовували перцеві балончики проти тих протестувальників, які, протестуючи, побили вікна бізнес-центру в день інавгурації Трампа. Організатори «Маршу жінок» закликали їх та інших агресивних мітингувальників висловлювати свою думку чи незгоду мирно.
Організатори маршу очікують, що паралельно у світі відбудеться 673 протести на знак солідарності. А це залучить. орієнтовно, два мільйони небайдужих людей.
Один із «маршів солідарності» відбувся напередодні, 20 січня, у бельгійській столиці Брюсселі.
Демонстранти вимагали поважати права людини та засуджували прояви сексизму Дональда Трампа.
Ключова частина інавгурації президента США Дональда Трампа завершилась 20 січня.
І якщо для нього та нової адміністрації цей день став святковим та урочистим, були й ті, хто вийшов із протестами проти обраного лідера США та його риторики.
Разом із однодумцями мітингувальники (а це, переважно, жінки) з усіх Сполучених Штатів запланували провести масштабний марш у Вашингтоні 21 січня.
Під час виборчої кампанії на адресу Трампа часто лунали критичні зауваження через його ставлення та публічні заяви щодо жінок.
Тож багато чоловіків та жінок у перший офіційний день Трампа в якості глави держави планують висловити свій протест на символічному «Марші жінок». Їхні однодумці вже відгукнулись в інших країнах світу та організовують аналогічні протести на знак солідарності.