Родичі зниклих моряків Наталя Кіндюк і Людмила Таран |
(radiosvoboda.ua) |
Донька члена команди «Нафтогазу-67» Миколи Кіндюка Наталя зробила сенсаційну заяву, що вона та інші родичі додзвонювалися на мобільні телефони моряків уже після аварії.
«Розмова складається зі слів: „Ало, хто це, вас погано чути“. Часто йдуть телефонні гудки і дзвінок скидають. СМС-повідомлення наші теж надходять, бо ми отримуємо звіти про доставку цих СМС», –заявила Наталя Кіндюк, додавши, що цю інформацію штаб рятувальної операції до відома не брав.
Мати іншого моряка Максима Тарана Людмила теж скаржилася на неувагу представників рятувального штабу. Вона стверджувала, що насправді затонуле судно ніхто не піднімав і не транспортував на мілину і воно досі перебуває на глибині 37 метрів під водою.
«Вся інформація, яку ми чуємо про начебто рятувальні роботи, жодними фактами не підтверджена. Аналізуючи і співставляючи інформацію, яку ми отримуємо, можна зробити висновок, що судно і не збираються піднімати», – припустила Людмила Таран.
(radiosvoboda.ua) |
За її словами, родичі хотіли б також побувати на місці трагедії, але керівництво «Чорноморнафтогазу» їм у цьому перешкоджає.
Власник судна відкидає звинувачення
Присутній на прес-конференції голова профспілки компанії Ярослав Баб’юк заяви родичів моряків відкидає. «З першої секунди, з першого дня я перебував у штабі. І сьогодні, перед тим, як їхати сюди, я зустрічався з усіма потерпілими, які там були. Їхня відповідь була одна: на сьогодні всі ці заяви, які роблять шановна Наталя і шановна Людмила, на жаль, розходяться з нашими фактичними діями», – запевнив він.
Представники компанії «Чорноморнафтогаз» |
(radiosvoboda.ua) |
І Наталя Кіндюк, і Людмила Таран заявили, що відмовилися від матеріальної допомоги «Чорноморнафтогазу». Однак представники компанії відзначили, що насправді ці гроші таки отримають інші члени родин – дружини цих моряків; мовляв, саме в цьому й конфлікт.
Але як би там не було, жінки закликали Президента України втрутитися у ситуацію із затягуванням пошуків зниклих моряків.